Святковий захід для дітей пільгового контингенту

18.12.2018 під патронатом Харківського міського голови Г. Кернеса та голови Адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради В. Котковського у розважальному центрі «Шато Ледо» (ТРЦ «Французький бульвар») відбулося районне свято до Дня Святого Миколая.

У заході взяли участь діти пільгового контингенту. Під час свята діти взяли участь у новорічної інтермедії з Дідом Морозом та Снігуронькою за участю зразкового художнього колективу циркової студії «Непоседы» ЦДЮТ № 1, подивились «Збірник французьких мультфільмів» у кінотеатрі «Планета кіно ІМАХ», покатались на катку та ролледромі.

Усі діти отримали солодкі подарунки від голови Адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради В. Котковського.

/Files/images/novosti/2018-2019/DSC_0325.JPG /Files/images/novosti/2018-2019/DSC_0317.JPG