Захід до Дня Соборності України

Мета Дня: виховання національної свідомості учнів i людської гiдностi, відродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина української держави; поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу, його значення; пробудження iнтересу до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу; виховання глибокої поваги та любовi до Батькiвщини. З нагоди цього дня у школі щорічно проводиться низка заходів: Флешмоб «Я – українець», під час якого уся школа одягнена в українські вишиванки збирається у дружньому колі на загальношкільній лінійці, виставка плакатів «Майбутнє України очима дитини» та пісенний конкурс «Моя пісня», на якому усі класи презентують українські пісні.

Галерея "22.01.2019 - Захід до Дня Соборності України"