Церемонія нагородження кращих учнів школи «Крок до зірок»

15 травня в актовій залі школи відбулася церемонія нагородження кращих учнів школи «Крок до зірок». На заході підбили підсумки роботи за рік і вручили заслужені нагороди талановитим учням нашої школи. Саме їх ми називаємо ЧЕСТЬ і ГОРДІСТЬ, «золотий фонд» нашої улюбленої школи.

Участь в олімпіадах – це щоденна робота на уроках і після уроків, в школі і дома, з досвідченими вчителями і самостійно. І шана вам, юні обдарування, що ступили на цей тернистий шлях за покликанням душі, за внутрішнім бажанням зробити більше, ніж того вимагає шкільна програма.

Нехай щороку поповнюються наші Сузір’я новими талановитими зірочками, і збагачується і розширюється наша шкільна талановита родина.

Галерея "15.03.2019 - Церемонія нагородження кращих учнів школи «Крок до зірок»"