Вітаємо Окунєва Сергія та Прокопенко Єлизавету!

Вітаємо Прокопенко Єлизавету, ученицю 5-А класу та Окунєва Сергія, учня 4-Б класу, які посіли І місце в обласному фестивалі з комп’ютерної графіки та анімації серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області у 2016 році в номінації "Анімація"!

/Files/images/animashki/cvety36.gif

Довідка: з метою виявлення та підтримки творчо обдарованих дітей, підвищення їх комп’ютерної грамотності, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, активізації творчої діяльності вчителів та учнівської молоді в Харківській області протягом лютого-квітня 2016 року проведено обласний фестиваль з комп’ютерної графіки та анімації серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області.
У фестивалі взяли участь учні 2-11-х класів – у номінаціях «Колаж», «Презентація MSPower Point», «Колаж», «Web-дизайн», «Анімація» та «Відеомонтаж»; усього 520 учнів з 32-х районів (міст) Харківської області та м.Харкова.