Талановита родина

Сім’я завжди була і вічно залишиться найбільшою цінністю і надбанням будь-якого суспільства. В Україні до родини – особливе, шанобливе відношення.

09 березня в нашій школі пройшла розважальна програма «Талановита сім'я», яка, ми сподіваємося, стане ще однією шкільною традицією. Цього року представляли себе 7 родин: сім'я Шкода, 1-Б клас, сім'я Шовкових, 2-А клас, сім'я Яковлєвих, 2-Б клас,сім'я Афанасєвих, 2-В клас, сім'я Білогур, 2-В клас, сім'я Єрмакових, 3-Б клас, сім'я Густвицьких 4-Б клас. Кожна родина підготувала незабутні номери - це і казки, і пісні, і танці. А головне, що ми ще раз впевнилися - кожна родина самобутня, кожна – славна своїми талантами, традиціями, кожна має власні родзинки. Переможених сьогодні не було. Всі учасники отримали подяки від адміністрації школи за участь у концерті та стали переможцями у різних номінаціях. Ми впевнені, що ці чарівні хвилини стануть важливими у житті і учасників, і глядачів.