Повернутися до звичайного режиму

Творчі, навчальні та спортивні
досягнення учнів нашої школи

призеры школы №131


Ми вітаємо всіх учасників та призерів олімпіад,
конкурсів і змагань та бажаємо вам подальших успіхів і перемог!


Досягнення учнів за 2017/2018 навчальний рік

Всеукраїнські учнівські олімпіади
ІІ етап (районний)

Предмет П.І.Б. учня Клас Місце Вчитель
Українська мова, література 1. Прокопенко Єлизавета Олександрівна 7-А 3 Кошовий І. В.
2. Куренков Володимир Сергійович 8-А 3 Кошовий І. В.
3. Бєсова Анна Олексіївна 10-А 3 Кошовий І. В.
Російська мова, література 1. Хрипкова Катерина Володимирівна 9-Б 2 Авдєєва І.О.
2. Чеботарьова Марина Русланівна 9-Б 3 Авдєєва І.О.
3. Бєсова Анна Олексіївна 10-А 3 Нікуліна Ф.Ю.
4. Гуркіна Ольга Михайлівна 10-Б 3 Нікуліна Ф.Ю.
5. Соловйова Єлизавета Ігорівна 11-Б 3 Селюкова Т.Є.
Історія 1. Сергієнко Андрій Володимирович 11-Б 2 Колєсніков А.А.
Правознавство 1. Маначинський Олександр Олександрович 9-А 3 Черненко Ю.В.
2. Кострова Катерина Олексіївна 10-Б 3 Черненко Ю.В.
Математика 1. Шевченко Костянтин Валерійович 6-Б 3 Бокова Н.М
Географія 1.Хрипкова Катерина Володимирівна 9-Б 3 Саморядова Ю.М
2.Сергієнко Андрій Володимирович 11-Б 3 Саморядова Ю.М
Фізика 1.Прокопенко Єлизавета Олександрівна 7-А 3 Кузнецова О.О.
2.Сергієнко Андрій Володимирович 11-Б 3 Кузнецова О.О.
Астрономія 1. Сергієнко Андрій Володимирович 11-Б 1 Кузнецова О.О.
Хімія 1. Сергієнко Андрій Володимирович 11-Б 3 Пашкіна І.В.
2. Ламанова Дар’я Іванівна 10-Б 3 Пашкіна І.В.
3. Дегтярьов Артем Олегович 9-А 2 Пашкіна І.В.
4. Ященко Єлизавета Михайлівна 8-А 3 Пашкіна І.В.
5. Гончаренко Назарій Костянтинович 8-А 2 Пашкіна І.В.
6. Прокопенко Єлизавета Олександрівна 7-А 2 Пашкіна І.В.
Біологія 1. Куренков Володимир Сергійович 8-А 3 Закірова С.В.
2. Пронін Максим Олександрович 9-А 2 Закірова С.В.
3. Бєльчинська Катерина Юріївна 9-А 2 Закірова С.В.
4. Хрипкова Катерина Володимирівна 9-Б 3 Закірова С.В.
5. Шмітько Дар’я Віталіївна 9-А 2 Закірова С.В.
6. Дегтярьов Артем Олегович 9-А 2 Закірова С.В.
7. Ламанова Дар’я Іванівна 10-Б 3 Закірова С.В.
Інформатика 1. Грибовська Віолета Андріївна 10-А 3 Прокопенко Н.А.
Інформаційні технології 1. Гончаренко Назарій Костянтинович 8-А 3 Прокопенко Н.А.
2. Куренков Володимир Сергійович 8-А 3 Прокопенко Н.А.
3. Хрипкова Катерина Володимирівна 9-Б 3 Прокопенко Н.А.
4. Семисошенко Костянтин Сергійович 10-А 2 Прокопенко Н.А.
5. Куценко Станіслав Олександрович 10-Б 3 Прокопенко Н.А.
6. Сергієнко Андрій Володимирович 11-Б 2 Кучков С.А.
Трудове навчання 1. Іванько Тетяна Андріївна 9-Б 3 Івлєва В.М.
Всього 38, в т.ч. І – 1; ІІ – 11; ІІІ –26


VІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс
учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка
серед учнів 5-11 класів (районний етап)

Вітаємо ученицю 5-Б класу Єлізарову Вікторію, яка посіла ІІІ місце в районному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Г. Шевченка!

МАН, І (районний) етап

  1. Мушенко Марк Євгенович, 10-Б – відділення комп’ютерних наук, секція «Internet-технології та WEB дизайн». Робота на тему «Використання Інтернет-технологій для контролю і управління системою відеоспостереження» – ІІІ місце.
  2. Сергієнко Андрій Володимирович, 11-Б – відділення філософії та суспільствознавства, секція «Правознавство». Робота на тему «Криміналістичне дослідження зовнішніх ознак людини ”габітоскопія”» – І місце.

МАН, ІІ (обласний) етап

Сергієнко Андрій Володимирович, 11-Б - абсолютний переможець в номінації "Правознавство".

МАН, ІІI (Всеукраїнський) етап

Сергієнко Андрій - ІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН з правознавства.

XX турнір юних істориків
для учнів 9-11-х класів (районний етап) – ІІІ місце

Склад команди:

•Сергієнко Андрій, 11-Б,
•Ламанова Дар‘я, 10-Б,
•Камєнєв Данил, 10-Б,
•Маначинський Олександр, 9-А,
•Бельчинська Катерина, 9-А,
•Хрипкова Катерина, 9-Б

Керівник команди – Колєсніков А.А.

ХIХ міський турнір з основ інформатики
серед учнів 5-7 класів (районний етап) – ІІІ місце

Склад команди "MatriX":

•Тарабанов Тарас, 7-А клас
•Азаров Олег, 7-А клас
•Прокопенко Єлизавета, 7-А клас
•Васько Анастасія, 6-Б клас
•Аспідов Павло, 5-А клас

Керівник команди – Прокопенко Н.А.

Районний етап Турніру юних фізиків (10.10.2017) - ІІІ місце

Склад команди:

Ламанова Дар'я,
Мушенко Марк,
Горбатенко Марія,
Гуркіна Ольга,
Сергієнко Андрій

Керівник - Кузнецова О.О.

ХІІ районний турнір юних математиків
для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів
(11.09.2017, ХГ №47) - ІІІ місце

Склад команди:

  1. Сергієнко Андрій Володимирович, 11-Б – капітан
  2. Ламанова Дар’я Іванівна, 10-Б
  3. Мушенко Марк Євгенович, 10-Б
  4. Горбатенко Марія Святославівна, 10-Б
  5. Каменєв Даніїл Владиславович, 10-Б

Керівник команди – Усова Т.В.

Творчі конкурси

Вітаємо шкільну команду КВК "Тромбон" у складі:

Кім Вова
Смішко Даніїл
Гутнєв Саша Кашуба Влад
Статичнюк Настя
Василенко Іра
Лавров Ваня
Дабагян Аня
Чеботарьова Марина
Аветісян Давид
з виходом в 1/4 фіналу Харківської міської шкільної ліги КВК!

Фестиваль дитячого мистецтва "Зорепад", номінація "Вокал".

Мельникова Даша, 2-Б кл. та Шиян Дмитро, 5-А кл. - ІІ місце.

СПОРТ

13.12.2017 старша команда 10-11 класів посіла ІІ місце (5х5) в Чемпіонаті Харківської шкільної баскетбольної ліги (районний етап) у складі:

Самойлов Максим, 10-А
Новосьолов Михайло, 10-А
Олежко Артур, 10-А
Гайдамака Михайло, 11-А
Шубін Богдан, 11-А
Сидоренко Артем, 11-Б!

Також молодша команда 8-9 класів посіла ІІІ місце (3х3) в Чемпіонаті Харківської шкільної баскетбольної ліги (районний етап) у складі:

Гончаренко Назарій, 8-А
Данилюк Владислав, 8-Б
Ульянов Кирило, 9-А
Міщенко Андрій, 9-Б!

28.11.2017 молодша команда з баскетболу 3 на 3 у районній фінальній ігрі Шкільної баскетбольної гри виборола ІІІ місце! Вітаємо хлопців!

22.11.2017 команди старшої групи та молодшої групи з баскетболу посіли ІІ місце та увійшли у фінал Шкільної баскетбольної ліги!

Склад команди молодшої групи, 8-9 кл.:Склад команди старшої групи, 10-11 кл.:
Ульянов Кирило
Сидлярук Єгор
Міщенко Андрій
Данилюк Владислав
Омельніцький Андрій
Гончаренко Назарій
Амосу Віола Валентин
Васильчеко Олександр
Бегунц Олег
Розит Ілля
Лавриненко Єгор
Гайдамака Михайло
Олешко Артур
Новосьолов Михайло
Самойлов Максим
Сидоренко Артем
Шубін Богдан
Вітаємо Сергієнка Андрія з перемогою у чемпіонаті м. Харкова з шахів серед юнаків до 20 років!

26 листопада 2017 року у міському ш/к "Пішак" проходив чемпіонат м. Харкова з шахів серед юнаків до 20 років, який, водночас, мав статус відбіркового турніру і, посівши 1 - 8 місце, шахісти виборювали право грати у фіналі чемпіонату Харківської області з шахів серед юнаків до 20 років.

Сергіенко Андрій, учень 11-Б класу - 1 місце серед юнаків
Мац Іван, учень 10-Б класу - 8 місце серед юнаків

Вітаємо з перемогою та виходом до фінальної стадії змагань!!!

Вітаємо ученицю 7-В класу Василенко Ірину, яка посілаІ місцев ІІІ Європейському конкурсі хореографії, отримала Гран-Прі у Міжнародному фестивалі «Grand Music Fest», та посіла І місце на Всеукраїнському танцювальному конкурсі «Танцмайстер»!

Вітаємо учня7-А класу Нікуліна Дениса, який у ІІІ етапі Ліги плавання України, яка проходила 27-29 жовтня у м.Одеса, посів І, ІІ та ІІІ місця!

У шаховому клубі "Вундеркінд" 25 жовтня завершився відкритий особисто-командний чемпіонат області з шахів « Золота осінь - 2017». В особистому заліку І місце серед юнаків посів учень10-Б класу Мац Іван.

З 24.09 по 22.10.2017 в приміщенні ш/к «Вундеркінд» проходить відкритий чемпіонат Харківської області «Слобожанська осінь-2017», в якому учень3-В класу Дубов Євгену турнірі серед 3 розрядів набравши 7 очок з 9 посів II місце, та виконав 2 дорослий розряд.

23-25.10.2017. Обласний дитячо-юнацький особисто-командний шаховий фестиваль Золота осінь-2017.ІІІ місцепосіла учениця 2-Б класу Сорока Оля.

23-25.10.2017. Обласний дитячо-юнацький особисто-командний шаховий фестиваль Золота осінь-2017. ІІ місце посів учень 3-Б класу Пічахчи Кірілл.

З 13.10-29.10.2017 р. у міському ш/к "Пішак" проходив чемпіонат м. Харкова з шахів серед чоловіків, в якому у турнірі серед кмс 1 розряду учень11-Б класу Сергіенко Андрій посів ІІІ місце серед чоловіків.

Вітаємо учня 7-В класу Кіріченко Івана, який у відкритому Чемпіонаті області ХІХ Кубку «Водолій» посів ІІ місце зі стрибків у воду з вишки, ІІІ місце зі стрибків у воду на трампліні 3 м та 1 м серед юнаків групи «С»!

17.10. у першому етапі районного змагання з футболу "Шкіряний м'яч" наша команда перемогла з рахунком 3:1.


Кiлькiсть переглядiв: 399