Переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів
за 2009 - 2010 уч. р

Всеукраїнські учнівські олімпіади
II етап

Шамаєв Микола, 5-А кл. - III місце з української мови

Кальченко Катерина, 9-А кл. - II місце з літератури

Орлов Владислав, 9-А кл. - III місце з хімії

Вегеріна Анастасія, 11-Б кл. - II місце з біології

Малько Тетяна, 11-В кл. - III місце з біології

Іваненко Ірина, 8-А клас - ІІІ місце з біології

Вегеріна Анастасія, 11-Б кл. - I місце з екології (конкурс-захист екологічних проектів) III етап (обласний)


Вегеріна Анастасія, 11-Б кл. - III місце з біології

Малько Тетяна, 11-В кл. - III місце з біології

Вегеріна Анастасія, 11-Б кл. - I місце з екології (конкурс-захист екологічних проектів) IV етап (республіканський)

Вегеріна Анастасія, 11-Б кл. - III місце з екології (конкурс-захист екологічних проектів)

Конкурс МАН
I етап (районний)

Вегеріна Анастасія, 11-Б кл. - II місце з біології

Малько Тетяна, 11-В кл. - II місце з біології

Лур'є Дмитро, 11-А кл. - II місце з історії

Гришина Світлана, 11-А кл.- ІІ місце обласному конкурсі знавців російської словесності для учнів 8-11 класів.

Учні - переможці у конкурсах, турнірах, фестивалях, масових культурних заходах

№ з/пНазва заходуРівеньКількість учнівПереможці
1Конкурс «Я хочу жити в якісному світі»Районний2Салдаєва Ю., Чередниченко Ю.
2Конкурс «Моє рідне місто»Міський2-
3Конкурс «Чиста вода – чиста планета»Районний1Пащенко О.
4Змагання на кубок області зі спортивної гімнастикиОбласний1Карбань К.
5Всеукраїнський музичний конкурс-фестиваль Всеукраїнський1Лисенко Є.
6Міжнародний музичний конкурс Л. БетховенаМіжнародний1Лисенко Є.
7Міжнародний фестиваль українсько-польської музики ім. К.ШимановськогоМіжнародний2Субботенко М., Фішкіна С.
8Міжнародний фестиваль російсько-української музики «Ландыш»Міжнародний1Субботенко М.
9Обласний музичний фестиваль ім. ЛеонтовичаОбласний1Субботенко М.
10Міжнародний фестиваль дитячої творчості (м. Бєлград)Міжнародний1Мирненко М.
11ІV Міжнародний юнацький турнір з тенісу «Кубок Дунаю»Міжнародний1Михайловський О.
12Міський легкоатлетичний кросМіський2Букреєва О., Цуварев О.
13Чемпіонат України з велоспортуВсеукраїнський1Дубінчин В.
14Обласний музичний конкурс виконавцівОбласний1Ракчеєва О.
15Чемпіонат України з водного полоВсеукраїнський4Дудіков Д., Колісниченко Я., Погребецький В., Сергієнко К.
16Міжнародний турнір з водного поло на кубок БалтрамовичаМіжнародний4Артеменко Р., Колісниченко Я., Логінов В., Нечеухін А.
17Всеукраїнський конкурс спортивно-бальних танцівВсеукраїнський1Подвальний Є.
18Всеукраїнські змагання з шахівВсеукраїнський1Куцанян А.
19Всеукраїнський турнір з тенісуВсеукраїнський1Шошина А.

Вітаємо Букрєєва Олександру, 8-Б кл. і Цуварева Олексія, 9-Б кл., переможців міських змагань у легкоатлетичному кросі і стали чемпіонами міста!

Вітаємо учениць Кальченко Катерину, 9-А кл., яка зайняла I місце і Вегеріну Анастасію, 11-Б кл., яка зайняла III місце на районному етапі міського конкурсу знавців української мови!

Команда з водного поло у складі ребят 10-В та 11-В класів стала чемпіоном України у своїй віковій категорії.

Кiлькiсть переглядiв: 49