Досягнення учнів за 2014/2015 навч.рік

призеры школы №131

Вітаємо всіх призерів і бажаємо подальших успіхів і перемог!

  • Призери обласного фестивалю комп'ютерної графіки та анімації серед учнів загальноосвітніх шкіл Харківської області:

Окунєв Сергій, учень 3-Б класу - I місце в номінації "Анімація" і

Прокопенко Єлизавета, учениця 4-А класу - III місце в номінації "Презентація MS Power Point"!

  • Призери районного етапу предметної олімпіади випускників школи I ступеня "Путівка в науку":

Середа Аліна, учениця 4-Б класу - III місце;

Прокопенко Єлизавета, учениця 4-А класу - III місце;

Мільохіна Станіслава, учениця 4-А класу - III місце

  • Шамаєв Микола, учень 10-А класу - II місце в обласному етапі МАН з математики
  • Полякова Ксенія, учениця 9-А класу - III місце в VII міському конкурсі знавців російської мови і VIII міському конкурсі знавців української мови
  • Куцанян Андранік, учень 10-А класу - ІІ місце у районному етапі МАН з хімії
  • Шамаєв Микола, учень 10-А класу - I місце в районному етапі МАН з математики
  • Полякова Ксенія, учениця 9-А класу - III місце на районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури
  • Гузовска Олександра, учениця 9-А класу - III місце на літературному конкурсі ім. Т.Г. Шевченко
  • Шамаєв Микола, учень 10-А класу - III місце на районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії
  • Мац Іван, учень 7-Б класу - у складі команди Дзержинського району зайняв I місце на Чемпіонаті Харкова з шахів
  • Призери II (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики:

Шамаєв Микола, учень 10-А класу - II місце,

Сергієнко Андвей, учень 8 -Б класу - III місце,

Ламанова Дар'я, учениця 7-Б класу - II місце.

  • Танцювальний колектив "Бхараті" школи №131 - ІІ місце в жанрі "Хореографія" на Міжнародному конкурсі-фестивалі талантів "Лотос Надії"
  • Полякова Ксенія, учениця 9-А класу - ІІІ місце на міському етапі конкурсу знавців української мови
  • Куцанян Андранік - 15 місце серед 200 учасників на Чемпіонаті Європи з шахів (Грузія, Батумі)
  • Призери II етапу Всеукраїнської олімпіади з математики:


Шамаєв Микола, учень 10-А класу - II місце,
Ламанова Дар'я, учениця 7-Б класу - II місце,
Мац Іван, учень 7-Б класу - III місце

  • Полякова Ксенія, учениця 9-А класу - I місце на районному етапі конкурсу знавців української мови
  • Призери I (районного) етапу VII міського конкурсу знавців російської мови:


Полякова Ксенія, учениця 9-А класу - II місце
Сергієнко Андрій, учень 8-Б класу - ІІІ місце

  • Призери конкурсу В.В. Писаренка «Мій Харків - моя Україна»:

Волобуєва Анастасія, учениця 6-А класу,
Полякова Ксенія, учениця 9-А класу,
Басова Вікторія, учениця 10-А класу

  • Переможці конкурсу-виставки дитячої творчості «Осінній букет», «Параска-рукодільниця»:

Дурмішян Петя, 4-А клас - 1 місце

Єлізарова Віка, 2-Б клас - 1 місце

Наконечний Ян, 2-Б клас - 2 місце

Крячко Максим, 2-Б клас - 2 місце

Прокопенко Ліза, 4-А клас - 3 місце

Ланцюженко Льоша, 4-В клас - 3 місце.

  • Команда-призер в районному етапі міського турніру юних математиків - II місце. Склад команди:


Шамаєв Микола - капітан, 10-А кл.,
Миргород Василь - 11-А кл.,
Калашников Дмитро - 11-А кл.,
Закіров Максим - 10-А кл.,
Куцанян Андранік - 10-А кл.

Керівники: Бокова М.М., Касвінова І.Г.

Кiлькiсть переглядiв: 67