ПРОТОКОЛ
засідання педагогічної ради
Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №131
09.06.2016 №6

Голова - Ю.В.Черненко
Секретар - Т.К.Павличенко

Присутні: 45 осіб (список додається)

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про переведення учнів 9-х класів до наступного класу та вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту в 2015/2016 навчальному році.

Доповідач: заступник директора
з навчально-виховної роботи Нікуліна Ф.Ю.

1. СЛУХАЛИ:

Нікуліну Ф.Ю., заступника директора з навчально-виховної роботи, яка повідомила про результати оцінювання навчальних досягнень, результати державної підсумкової атестації учнів 9-х класів у 2015/2016 навчальному році.

ПОСТАНОВИЛИ:

1.1. Згідно з Порядком переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 14.07.2015 № 762, враховуючи результати оцінювання навчальних досягнень, результати державної підсумкової атестації учнів 9-х класів у 2015/2016 навчальному році вручити свідоцтво з відзнакою про базову загальну середню освіту учню 9-Б класу Сергієнку Андрію Володимировичу.

1.2. Вручити свідоцтва про базову загальну середню освіту та перевести до 10-го класу

учнів 9-А класу

1. Алфімова Артура Сергійовича

2. Гайдамаку Михайла Сергійовича

3. Гопич Анастасію Юріївну

4. Діденко Вероніку Валеріївну

5. Дмитренко Ганну Дмитрівну

6. Духаніна Гліба Анатолійовича

7. Завадовського Іллю Олександровича

8. Коваленко Діану Валеріївну

9. Куценка Михайла Сергійовича

10. Лацюженко Олександру Сергіївну

11. Левицького Данила Дмитровича

12. Лещенка Данила Андрійовича

13. Лещенка Данила Дмитровича

14. Мазуліна Владислава Вадимовича

15. Малишева Максима Олександровича

16. Ніколаєнка Дениса Віталійовича

17. Петренка Дмитра Олеговича

18. Пономарьову Анастасію Анатоліївну

19. Соловйову Єлизавету Ігорівну

20. Сумцову Софію Станіславівну

21. Сухачову Костянтина Ігоровича

22. Таварова Умеджона Саймухідіновича

23. Цибульник Олену Володимирівну

24. Шепельову Людмилу Сергіївну

25. Шубіна Богдана Вячеславовича

26. Шуваєву Марію Володимирівну

27. Шульгіна Ярослава Валерійовича

28. Юрченка Арсенія Євгеновича

29. Яковлєва Нікіту Руслановича

учнів 9-Б класу

1. Агафонова Михайла Юрійовича

2. Бичкову Єлизавету Олександрівну

3. Бубирь Аміну Дмитрівну

4. Гмирак Марію Дмитрівну

5. Гончарову Марію-Вікторію Геннадіївну

6. Гулу Катерину Сергіївну

7. Гузя Гліба Васильовича

8. Довгаль Єлизавету Олександрівну

9. Дорофеєва Олександра Олександровича

10. Закревсьу Лілію Владиславівну

11. Захар’яна Грегорі Андрійовича

12. Звягінцеву Аліну Андріївну

13. Константинова Дмитра Андрійовича

14. Кривошеїну Світлану Максимівну

15. Мартиненка Віталія Анатолійовича

16. Мещєрякова Костянтина Олександровича

17. Пензєва Кирила Андрійовича

18. Потапову Анастасію Вячеславівну

19. Попову Катерину Михайлівну

20. Розувана Володимира Олексійовича

21. Савельєву Анну Сергіївну

22. Саніну Дар’ю Олексіївну

23. Сергієнка Андрія Володимировича

24. Фрадіна Богдана Романовича

25. Цись Софію Михайлівну

Голова педради Ю.В.Черненко

Секретар педради Т.К. Павличенко

Кiлькiсть переглядiв: 43