2011/2012 навчальний рік

/Files/images/metodichna_robota/DSC00276.JPG

Розпочато роботу над новою методичною темою: «Формування інноваційного педагогічного мислення як стратегічного фактору впровадження інновацій з метою створення розвивального освітнього середовища».

Педагогічна рада: «Особливості створення розвивального освітнього середовища в початковій школі».

Семінари:

Науково-теоретичний семінар «Складові розвивального освітнього середовища». Керівники: керівник інноваційної групи з інтегральної технології Бокова Н.М., керівник робочої групи з технології розумової праці Пашкіна І.В.

Колективні форми методичної роботи на базі школи:

Методичний семінар-діалог для вчителів української літератури та історії ЗНЗ району «Реалізація міжпредметних зв’язків при вивченні української літератури та історії України в старших класах: проблеми та шляхи їх вирішення». Керівники: вчитель української мови і літератури Кошовий І. В., учитель історії Колєсніков А.

Узагальнено на районному рівні досвід роботи заступника директора з навчально-виховної роботи Нікуліної Ф.Ю. на тему «Шляхи створення єдиного освітнього середовища школи».

Нагороди педагогів:

Закірова Світлана Василівна, вчитель біології – «Відмінник освіти України»

Нікуліна Фаїна Юхимівна – Почесна грамота Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.