2012/2013 навчальний рік

Нікуліна Фаїна Юхимівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист нагороджена Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (наказ МОНМС України від 25.05.2012 № 193-к) «за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління»

/Files/images/metodichna_robota/Рисунок1.jpg/Files/images/metodichna_robota/Рисунок4.jpg

Нікуліна Ф.Ю. брала участь у підготовці та проведенні Міського семінару завідуючих РМЦ (14.12.2012) та Регіональної тематичної відкритої виставки ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Районні (міські) методичні кабінети (центри) в системі неперервної освіти педагогічних працівників регіону» (20.02.2013) у складі команди методичного центру управління освіти адміністрації Дзержинського району, яка посіла І місце.

Тема виступу Нікуліної Ф.Ю. – «Оновлення управлінської діяльності як одна із умов створення в навчальному закладі розвивального освітнього середовища».

/Files/images/metodichna_robota/Рисунок3.jpg

Закірова Світлана Василівна, учитель біології, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, Відмінник освіти України

Розпорядженням Голови Верховної Ради України від 26.09.2012 № 787 нагороджена Грамотою Верховної Ради України «за вагомий внесок у розвиток вітчизняної освіти, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм»

/Files/images/metodichna_robota/Рисунок5.jpg/Files/images/metodichna_robota/Рисунок7.jpg

Районний семінар-тренінг вчителів біології за темою:
«Використання ІКТ на уроках біології при проведенні лабораторних робіт»

/Files/images/metodichna_robota/Рисунок8.jpg/Files/images/metodichna_robota/Рисунок10.jpg

Кузнецова Олена Олексіївна, вчитель фізики і астрономії, спеціаліст вищої категорії - Лауреат районного туру професійного конкурсу “Учитель року – 2013”

/Files/images/metodichna_robota/Рисунок12.jpg/Files/images/metodichna_robota/Рисунок13.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 124