2014/2015 навчальний рік

Психолого-педагогічний семінар «Сучасні технології розвитку креативного мислення учнів» (03.12.2014, керівник Пашкіна І.В.)

/Files/images/metodichna_robota/Рисунок31.jpg

Заняття школи управлінського резерву на посади директорів загальноосвітніх навчальних закладів Дзержинського району м. Харкова на тему «Оновлення управлінської діяльності як умова створення в навчальному закладі розвивального освітнього середовища» – 17.02.2015 (керівник – заступник директора з навчально-виховної роботи Нікуліна Ф.Ю.)

/Files/images/metodichna_robota/Рисунок32.jpg

Методичний діалог учителів історії, української мови та літератури Дзержинського району м. Харкова.
Тема: «Міжпредметні зв'язки на уроках української літератури та історії України як чинник оптимізації навчального процесу».

/Files/images/metodichna_robota/Рисунок33.jpg

13.02.2015 - семінар для вчителів математики Дзержинського району на тему «Застосування методу проектів в інтегральній технології при навчанні математики як фактор творчого розвитку учнів»

/Files/images/metodichna_robota/Рисунок34.jpg

18.02.2015 - захист досвіду роботи вчителів української мови та літератури Кошового І. В. та історії Колесникова А. А. на тему «Реалізація міжпредметних зв'язків на уроках української літератури та історії України в старших класах» (протокол засідання методичної ради методичного центру управління освіти адміністрації Дзержинського району Харківської міської ради № 5 від 18.02.2015).

/Files/images/metodichna_robota/Рисунок37.jpg/Files/images/metodichna_robota/Рисунок36.jpg

26.02.15 - семінар з інтегральної технології для вчителів школи.Тема семінару: «Адаптована модель інтегральної технології як форма реалізації розвиваючої освітнього середовища»

/Files/images/metodichna_robota/Рисунок39.jpg

29.04.15 - районний семінар для заступників директорів початкової школи:

/Files/images/metodichna_robota/Рисунок40.jpg/Files/images/metodichna_robota/Рисунок41.jpg

3.12.15 – відкритий урок англійської мови вчителя Кострикіної С.В. в 5-А класі на тему "My Hobby"

/Files/images/metodichna_robota/Рисунок44.jpg

15.12.2014 - відкритий урок української мови вчителя Дерев’янко Н.С. в 6-А класі

/Files/images/metodichna_robota/Рисунок45.jpg

10.12.2014 - відкритий урок англійської мови вчителя Філосопової Г.О. в 6-А класі на тему «A Sports Day»

/Files/images/metodichna_robota/Рисунок46.jpg

17.12.2014 – урок природознавства в 3-Б класі вчителя Ніколаєнко Н.А. на тему «Рослини – живі організми. Різноманітність рослин»

/Files/images/metodichna_robota/Рисунок47.jpg

Відкритий урок з української літератури учителя Кошового І.В. в 11-А класі «Сміливі завжди мають щастя». Проблема свободи й боротьби за своє визволення в романі І.Багряного «Тигролови».

/Files/images/metodichna_robota/Рисунок49.jpg

13.02.2015 - відкритий урок вчителя математики вищої категорії, вчителя-методиста Касвіновой І.Г. в 11-А класі за темою «Застосування інтеграла. Знаходження площ фігур за допомогою інтеграла»

/Files/images/metodichna_robota/Рисунок50.jpg

/Files/images/metodichna_robota/Рисунок51.jpg Роботи, що подавалися на районну виставку-презентацію педагогічних ідей та технологій 2015 року:

вчителя початкових класів Ніколаєнко Н.А. "Розвиток продуктивного мислення молодших школярів при формуванні громадянської та національної самосвідомості особистості" (диплом ІІІ ступеня),

вчителя музичного мистецтва Коротич К.А. "Патріотичне виховання учнів початкових класів на уроках музичного мистецтва при вивченні творів українських композиторів" (диплом ІІІ ступеня).

Публікації вчителів у 2014/2015 н.р:

Клепач Т.М. Життя заради світла і добра. Сторінками життєпису родини Алчевських. //Дивослово. – 2014. – №6. – С. 53-56.
Клепач Т.М. Ніщо не минає в цьому світі безслідно. Присвячується пам’яті Марії Башкирцевої.//Вивчаємо українську мову та літературу. – 2014. – №28-29 (392-393). Жовтень 2014 р. – С. 58-63.
Кошовий І.В., Колєсніков А.А. Реалізація між предметних зв’язків на уроках української літератури та історії України у старших класах.//Відкритий урок: розробки, технології, досвід. – 2014. – №9.
Кузнецова О.О. Розробка презентації до уроку узагальнення та систематизації з теми «Основи МКТ». З 13.08.2014 розміщений на порталі «Учительський журнал он-лайн». Серт. ФІЗ № 01092108 від 19.09.2014.
Бокова Н.М. Розробка уроку «Множення та ділення раціональних чисел» з математики для 6-го класу. // Відкритий урок: розробки, технології, досвід. – 2015. – №7-8 (липень-серпень 2015).
Філосопова Г.О. Розробка уроку «Sports Day» з англійської мови в 6-му класі.// Відкритий урок: розробки, технології, досвід. – 2015. – № 5 (травень).
Ніколаєнко Н.А. Розробка уроку «Разнообразие растений. Растения – живые организмы» з природознавства у 3-му класі. Відкритий урок: розробки, технології, досвід. – 2015. – № 3 (березень 2015).

/Files/images/metodichna_robota/Рисунок52.jpg

Учитель хімії Пашкіна І.В., спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, представила роботу з власного досвіду на регіональну тематичну виставку ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» у номінації «Хімія» за темою «Використання інноваційних технологій навчання хімії як основа формування навичок практичної та експериментальної діяльності учнів»