Переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів
за 2009/2010 н.р.
Всеукраїнські учнівські олімпіади
II етап
Шамаєв Микола, 5-А кл. - III місце з української мови
Кальченко Катерина, 9-А кл. - II місце з літератури
Орлов Владислав, 9-А кл. - III місце з хімії
Вегеріна Анастасія, 11-Б кл. - II місце з біології
Малько Тетяна, 11-В кл. - III місце з біології
Іваненко Ірина, 8-А клас - ІІІ місце з біології
Вегеріна Анастасія, 11-Б кл. - I місце з екології (конкурс-захист екологічних проектів) III етап (обласний)
Вегеріна Анастасія, 11-Б кл. - III місце з біології
Малько Тетяна, 11-В кл. - III місце з біології
Вегеріна Анастасія, 11-Б кл. - I місце з екології (конкурс-захист екологічних проектів) IV етап (республіканський)
Вегеріна Анастасія, 11-Б кл. - III місце з екології (конкурс-захист екологічних проектів)
Конкурс МАН
I етап (районний)
Вегеріна Анастасія, 11-Б кл. - II місце з біології
Малько Тетяна, 11-В кл. - II місце з біології
Лур'є Дмитро, 11-А кл. - II місце з історії
Гришина Світлана, 11-А кл.- ІІ місце обласному конкурсі знавців російської словесності для учнів 8-11 класів.
Учні - переможці у конкурсах, турнірах, фестивалях, масових культурних заходах
№ з/п | Назва заходу | Рівень | Кількість учнів | Переможці |
1 | Конкурс «Я хочу жити в якісному світі» | Районний | 2 | Салдаєва Ю., Чередниченко Ю. |
2 | Конкурс «Моє рідне місто» | Міський | 2 | - |
3 | Конкурс «Чиста вода – чиста планета» | Районний | 1 | Пащенко О. |
4 | Змагання на кубок області зі спортивної гімнастики | Обласний | 1 | Карбань К. |
5 | Всеукраїнський музичний конкурс-фестиваль | Всеукраїнський | 1 | Лисенко Є. |
6 | Міжнародний музичний конкурс Л. Бетховена | Міжнародний | 1 | Лисенко Є. |
7 | Міжнародний фестиваль українсько-польської музики ім. К.Шимановського | Міжнародний | 2 | Субботенко М., Фішкіна С. |
8 | Міжнародний фестиваль російсько-української музики «Ландыш» | Міжнародний | 1 | Субботенко М. |
9 | Обласний музичний фестиваль ім. Леонтовича | Обласний | 1 | Субботенко М. |
10 | Міжнародний фестиваль дитячої творчості (м. Бєлград) | Міжнародний | 1 | Мирненко М. |
11 | ІV Міжнародний юнацький турнір з тенісу «Кубок Дунаю» | Міжнародний | 1 | Михайловський О. |
12 | Міський легкоатлетичний крос | Міський | 2 | Букреєва О., Цуварев О. |
13 | Чемпіонат України з велоспорту | Всеукраїнський | 1 | Дубінчин В. |
14 | Обласний музичний конкурс виконавців | Обласний | 1 | Ракчеєва О. |
15 | Чемпіонат України з водного поло | Всеукраїнський | 4 | Дудіков Д., Колісниченко Я., Погребецький В., Сергієнко К. |
16 | Міжнародний турнір з водного поло на кубок Балтрамовича | Міжнародний | 4 | Артеменко Р., Колісниченко Я., Логінов В., Нечеухін А. |
17 | Всеукраїнський конкурс спортивно-бальних танців | Всеукраїнський | 1 | Подвальний Є. |
18 | Всеукраїнські змагання з шахів | Всеукраїнський | 1 | Куцанян А. |
19 | Всеукраїнський турнір з тенісу | Всеукраїнський | 1 | Шошина А. |
Вітаємо Букрєєва Олександру, 8-Б кл. і Цуварева Олексія, 9-Б кл., переможців міських змагань у легкоатлетичному кросі і стали чемпіонами міста!
Вітаємо учениць Кальченко Катерину, 9-А кл., яка зайняла I місце і Вегеріну Анастасію, 11-Б кл., яка зайняла III місце на районному етапі міського конкурсу знавців української мови!
Команда з водного поло у складі ребят 10-В та 11-В класів стала чемпіоном України у своїй віковій категорії.