за 2011/2012 уч. рік

/Files/images/64857382.gif

Вітаємо всіх учнів-призерів !!!

Список учнів ХЗОШ № 131 для виготовлення сертифікатів "Золотий фонд Дзержинського району"

"Номінація «Спорт»

• Ситий Роберт, учень 8-А класу загальноосвітньої школи I-III ступенів № 131 Харківської міської ради:

- III місце в обласному дитячому чемпіонаті з плавання (м Харків, листопад, 2011 р).

• Левандовський Єгор, учень 8-А класу загальноосвітньої школи I-III ступенів № 131 Харківської міської ради:

- I місце в XVIII міжнародному турнірі з баскетболу (м Стаханов, жовтень, 2011 р).

• Мощенко Ярослав, учень 10-А класу загальноосвітньої школи I-III ступенів № 131 Харківської міської ради:

- I місце в чемпіонаті м.Харкова серед молоді з лазіння по скелях (м.Харків, березень, 2012 року); - III місце у всеукраїнських змаганнях з лазання по скелях (м.Харків, лютий, 2012 року).

• Аристархова Анастасія, учениця 7-А класу загальноосвітньої школи I-III ступенів № 131 Харківської міської ради:

- II місце у всеукраїнському турнірі з волейболу «Золота осінь» (м.Лозова, листопад, 2011р.)

• Куцанян Андранік, учень 7-А класу загальноосвітньої школи I-III ступенів № 131 Харківської міської ради:

- ІІ місце у всеукраїнському дитячому шаховому фестивалі «Різдвяний турнір - 2012» (м.Харків, січень, 2012 р); - II місце у всеукраїнському осінньому юнацькому тенісному турнірі Кубок КДЮСШ "ХТЗ" (м.Харків, листопад, 2011 р); - I місце в чемпіонаті Харківської області з шахів (м.Харків, березень, 2012 року).

• Філінська Владислава, учениця 7-А класу загальноосвітньої школи I-III ступенів № 131 Харківської міської ради:

- II місце у всеукраїнських парних змаганнях з тенісу серед юнаків та дівчат до 14 років на турнірі, присвяченому пам'яті В.Кузьменко (м Київ, жовтень, 2011 р)

• Духанин Гліб, учень 5-А класу загальноосвітньої школи I-III ступенів № 131 Харківської міської ради:

- I місце в обласних змаганнях з карате (м.Харків, лютий, 2012 року)

• Коваль Вероніка, учениця 5-А класу загальноосвітньої школи I-III ступенів № 131 Харківської міської ради:

- II місце в чемпіонаті України з художньої гімнастики (м Алушта, квітень, 2012 року)

• Адамовська Олександра, учениця 5-А класу загальноосвітньої школи I-III ступенів № 131 Харківської міської ради:

- II місце на кубку України з акробатичного рок-н-ролу (м.Харків, квітень, 2012 року); - III місце в чемпіонаті України з акробатичного рок-н-роллу (м Севастополь, 2012 року)

Номінація «Творчість»

• Савельєва Ганна, учениця 5-Б класу Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 131 Харківської міської ради:

- III місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі "Чарівна Ялта" (м Ялта, травень, 2012 року).

• Дурмішян Петро, ​​учень 1-А класу Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 131 Харківської міської ради:

- I місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі "Чарівна Ялта" (м Ялта, травень, 2012 року).

Всеукраїнські учнівські олімпіади
ІІ етап (районний)

ПредметФИО ученикаКлассМестоУчитель
Укр.язык, литератураИваненко Ирина10-АIIIДеревянко Н.С.
Русский язык, литератураСалдаева Юлия

Орлов Владислав