Наші досягнення
за 2011/2012 уч. рік
Вітаємо всіх учнів-призерів !!!
Список учнів ХЗОШ № 131 для виготовлення сертифікатів "Золотий фонд Дзержинського району"
"Номінація «Спорт»
- Ситий Роберт, учень 8-А класу загальноосвітньої школи I-III ступенів № 131 Харківської міської ради:
- III місце в обласному дитячому чемпіонаті з плавання (м Харків, листопад, 2011 р).
- Левандовський Єгор, учень 8-А класу загальноосвітньої школи I-III ступенів № 131 Харківської міської ради:
- I місце в XVIII міжнародному турнірі з баскетболу (м Стаханов, жовтень, 2011 р).
- Мощенко Ярослав, учень 10-А класу загальноосвітньої школи I-III ступенів № 131 Харківської міської ради:
- I місце в чемпіонаті м.Харкова серед молоді з лазіння по скелях (м.Харків, березень, 2012 року); - III місце у всеукраїнських змаганнях з лазання по скелях (м.Харків, лютий, 2012 року).
- Аристархова Анастасія, учениця 7-А класу загальноосвітньої школи I-III ступенів № 131 Харківської міської ради:
- II місце у всеукраїнському турнірі з волейболу «Золота осінь» (м.Лозова, листопад, 2011р.)
- Куцанян Андранік, учень 7-А класу загальноосвітньої школи I-III ступенів № 131 Харківської міської ради:
- ІІ місце у всеукраїнському дитячому шаховому фестивалі «Різдвяний турнір - 2012» (м.Харків, січень, 2012 р); - II місце у всеукраїнському осінньому юнацькому тенісному турнірі Кубок КДЮСШ "ХТЗ" (м.Харків, листопад, 2011 р); - I місце в чемпіонаті Харківської області з шахів (м.Харків, березень, 2012 року).
- Філінська Владислава, учениця 7-А класу загальноосвітньої школи I-III ступенів № 131 Харківської міської ради:
- II місце у всеукраїнських парних змаганнях з тенісу серед юнаків та дівчат до 14 років на турнірі, присвяченому пам'яті В.Кузьменко (м Київ, жовтень, 2011 р)
- Духанин Гліб, учень 5-А класу загальноосвітньої школи I-III ступенів № 131 Харківської міської ради:
- I місце в обласних змаганнях з карате (м.Харків, лютий, 2012 року)
- Коваль Вероніка, учениця 5-А класу загальноосвітньої школи I-III ступенів № 131 Харківської міської ради:
- II місце в чемпіонаті України з художньої гімнастики (м Алушта, квітень, 2012 року)
- Адамовська Олександра, учениця 5-А класу загальноосвітньої школи I-III ступенів № 131 Харківської міської ради:
- II місце на кубку України з акробатичного рок-н-ролу (м.Харків, квітень, 2012 року); - III місце в чемпіонаті України з акробатичного рок-н-роллу (м Севастополь, 2012 року)
Номінація «Творчість»
- Савельєва Ганна, учениця 5-Б класу Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 131 Харківської міської ради:
- III місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі "Чарівна Ялта" (м Ялта, травень, 2012 року).
- Дурмішян Петро, учень 1-А класу Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 131 Харківської міської ради:
- I місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі "Чарівна Ялта" (м Ялта, травень, 2012 року).
Всеукраїнські учнівські олімпіади
ІІ етап (районний)
Предмет | ФИО ученика | Класс | Место | Учитель |
Укр.язык, литература | Иваненко Ирина | 10-А | III | Деревянко Н.С. |
Русский язык, литература | Салдаева Юлия Орлов Владислав | 9-А 11-А | I II | Коленкина Л.И. Никулина Ф.Е. |
Основы правоведения | Иваненко Ирина Салдаева Юлия | 10-А 9-А | III III | Черненко Ю.В. Колесников А.А. |
Информатика | Талалаев Богдан Ясько Александр | 11-Б 10-А | III III | Прокопенко Н.А. Прокопенко Н.А. |
География | Проноза Анастасия | 11-А | I | Виноградова Р.В. |
Химия | Малько Анатолий | 11-Б | II | Пашкина И.В. |
Экология | Иваненко Ирина Шуваев Владимир | 10-А 11-А | I I | Закирова С.В. Закирова С.В. |
Биология | Иваненко Ирина Шуваев Владимир Артамонов Роман | 10-А 11-А 11-Б | II II III | Закирова С.В. Закирова С.В. Закирова С.В. |