Творчі, навчальні та спортивні
досягнення учнів нашої школи
за 2015/2016 навчальний рік
Ми вітаємо всіх учасників та призерів олімпіад,
конкурсів і змагань та бажаємо вам подальших успіхів і перемог!
Досягнення учнів школи у творчих конкурсах у 2015/2016 навчальному році
№ | Назва конкурсу | Рівень конкурсу (шкільний, районний, міський) | Результат |
1. | Фестиваль дитячих екранних робіт | Міський | ДЮГО «Молодь ХХІ століття» Диплом переможця в номінації «За краще соціальне опитування про важливе» |
2. | Конкурс «Кращий учень навчального закладу» | Міський | Куцанян Андранік 11-А |
3. | «Природа та фантазія» | Районний | Дурмішиян Петро, 5-А клас - 1 місце Прокопенко Єлизавета, 5-А клас - 2 місце Мяснікова Єва, 5-А клас - 3 місце Нєсова Даша, 10-А клас - 1 місце Крюков Платон, 1-А клас - 2 місце |
4. | «Параскева-рукодільниця» | Районний | Каличава Ліана, 5-А клас - диплом учасника |
5. | КВК | Районний | участь |
6. | «Огляд куточків державної символіки» | Районний | 2 місце |
7. | Конкурс-захист учнівських проектів «Марафон унікальних справ» | Районний | Грибовська Віолетта (8-А) - переможець у номінації «Креативне рішення» |
8. | Конкурс учнівських пошукових робіт «Мій родовід» | Районний | Волобуєва Анастасія (7-А) - диплом за ІІ місце поза конкурсом |
9. | Конкурс «Учень року 2016» | Районний | Полякова Ксенія (10-А) - ІІІ місце у номінації «Наука» |
10. | Військово-патріотична спортивна гра «Джура» | Районний | 14 місце |
11. | Військово-патріотична спортивна гра «Патріот» | Районний | 16 місце |
12. | Фестиваль дитячих ЗМІ | Районний | Волобуєва Анастасія - диплом за перемогу в номінації «Краще дизайнерське рішення» |
13. | Конкурс ДЮП | Районний | Участь |
14. | Творчій фестиваль «Твоя весна» | Шкільний | Переможці 5-В та 7-А клас |
15. | Фестиваль «Дружба народів» | Шкільний | Переможець 7-Б клас |
16. | Конкурс «Валентинка англійською» | Шкільний | Переможці: 5-В, 6-А, 7-А класи |
17. | Конкурс «Міс та містер школа 2016» | Шкільний | Переможці: 5-В клас - Кашуба Владислав та Нікітенко Тетяна, 7-А клас - Волобуєва Анастасія та Чалий Ярослав |
18. | Конкурс агітплакатів «Тиждень пожежної безпеки» | Шкільний | Переможець 8-Б клас |
19. | Конкурс-виставка «Символи моєї Батьківщини» | Шкільний | Переможці: 11-А клас, 5-В клас, 7-А клас, 6-Б клас |
20. | Конкурс поробок «Замість ялинки - букет» | Шкільний | Переможці: учні 1-А класу: Синюков Петро, Бевз Костянтин, учениця 3-Б класу Калінчук Вероніка, учні 5-А класу: Соколова Юлія, Скоков Олександр, учні 5-В класу: Шаргород Денис, Василенко Ірина |
В Дзержинском районе определили стипендиатов нардепа Валерия Писаренко
Всеукраїнські учнівські олімпіади із базових дисциплін
ІІ етап (районний)
Предмет | ПІБ учня | Клас | Місце | Вчитель |
Геграфія | Сергієнко Андрій | 9-Б | ІІІ | Лазуренко А.І. |
Російська мова та література | Сергієнко Андрій Полякова Ксенія | 9-Б 10-А | ІІ ІІ | Селюкова Т.Є. |
Англійська мова | Мушенко Марк | 8-Б | ІІІ | |
Математика | Шамаєв Микола | 11-А | ІІІ | Бокова Н.М. |
Історія | Сергієнко Андрій | 9-Б | ІІІ | Колєсніков А.А. |
Українська мова та література | Хрипкова Катерина Полякова Ксенія | 7-Б 10-А | ІІІ ІІІ | Дерев'янко Н.С. |
Фізика | Маначинський Олександр Ламанова Дар'я | 7-А 8-Б | ІІІ ІІІ | Кузнецова О.О. |
Хімія | Ламанова Дар'я Сергієнко Андрій Полякова Ксенія | 8-Б 9-Б 10-А | ІІІ ІІІ ІІІ | Пашкіна І.В. |
Правознавство | Сергієнко Андрій | 9-Б | ІІІ | Колєсніков А.А. |
Біологія | Ламанова Дар'я Полякова Ксенія | 8-Б 10-А | ІІ ІІ | Закірова С.В. |
Трудове навчання | Лацюженко Олександра Гопич Анастасія Коваленко Діана | 9-А 9-А 9-А | ІІ ІІ ІІ | Шабінська Н.М. |
Інформаційні технології | Полякова Ксенія | 10-А | ІІІ | Прокопенко Н.А. |
Астрономія | Шамаєв Микола | 11-А | І | Кузнецова О.О. |
- Вітаємо Шамаєва Миколу, який зайняв ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з астрономії!
- Вітаємо переможців обласного етапу МАН:Куцаняна Андраніка, 11-А - І місце (біологія),Полякову Ксенію, 10-А - І місце (література),Шамаєва Миколу, 11-А - ІІ місце (математика)!
- Полякова Ксенія - І місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з російської мови і літератури та І місце в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (номінація "Російська мова і література")
- Вітаємо переможців районного етапу МАН:Шамаєва Миколу, 11-А - І місце (математика),Куцаняна Андраніка, 11-А - І місце (біологія),Полякову Ксенію, 10-А - І місце (література)!
- Вітаємо учениць 10-А класу-переможців І (районного) етапу VІІІ міського конкурсу знавців російської мови Полякову Ксенію, яка посіла ІІ місце та увійшла до складу збірної команди району, та Колосар Василину за перемогу в номінації «За оригінальність мислення».
- Вітаємо ученицю 5-А класу Прокопенко Єлизавету та ученицю 7-Б класу Хрипкову Катерину, які зайняли ІІ місця у районному етапі VI конкурсу ім.Т.Г.Шевченка!
- Вітаємо учня 10-А класу Рубіна Аркадія, який зайняв ІІ місце на Чемпіонаті України з вільної боротьби серед юніорів та отримав звання кандидата у майстри спорту!
- Вітаємо ученицю 10-А класу Полякову Ксенію з І місцем у районному етапі ІХ міського конкурсу знавців української мови!
- Вітаємо команду школи, яка зайняла 2-е місце в районному турнірі "Юних математиків"!
Керівник команди:
Бокова Надія Миколаївна
Склад команди:
- Шамаєв Микола - капітан команди, 11-А
- Яблуновський Олександр, 10-А
- Прокопенко Аліса, 11-А
- Євсеєнков Денис, 11-А