Досягнення учнів за 2017/2018 навчальний рік
Сергієнко Андрій - призер ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН з правознавства, переможець предметних олімпіад та турнірів.
Всеукраїнські учнівські олімпіади
ІІ етап (районний)
Предмет | П.І.Б. учня | Клас | Місце | Вчитель |
Українська мова, література | 1. Прокопенко Єлизавета Олександрівна | 7-А | 3 | Кошовий І. В. |
2. Куренков Володимир Сергійович | 8-А | 3 | Кошовий І. В. | |
3. Бєсова Анна Олексіївна | 10-А | 3 | Кошовий І. В. | |
Російська мова, література | 1. Хрипкова Катерина Володимирівна | 9-Б | 2 | Авдєєва І.О. |
2. Чеботарьова Марина Русланівна | 9-Б | 3 | Авдєєва І.О. | |
3. Бєсова Анна Олексіївна | 10-А | 3 | Нікуліна Ф.Ю. | |
4. Гуркіна Ольга Михайлівна | 10-Б | 3 | Нікуліна Ф.Ю. | |
5. Соловйова Єлизавета Ігорівна | 11-Б | 3 | Селюкова Т.Є. | |
Історія | 1. Сергієнко Андрій Володимирович | 11-Б | 2 | Колєсніков А.А. |
Правознавство | 1. Маначинський Олександр Олександрович | 9-А | 3 | Черненко Ю.В. |
2. Кострова Катерина Олексіївна | 10-Б | 3 | Черненко Ю.В. | |
Математика | 1. Шевченко Костянтин Валерійович | 6-Б | 3 | Бокова Н.М |
Географія | 1.Хрипкова Катерина Володимирівна | 9-Б | 3 | Саморядова Ю.М |
2.Сергієнко Андрій Володимирович | 11-Б | 3 | Саморядова Ю.М | |
Фізика | 1.Прокопенко Єлизавета Олександрівна | 7-А | 3 | Кузнецова О.О. |
2.Сергієнко Андрій Володимирович | 11-Б | 3 | Кузнецова О.О. | |
Астрономія | 1. Сергієнко Андрій Володимирович | 11-Б | 1 | Кузнецова О.О. |
Хімія | 1. Сергієнко Андрій Володимирович | 11-Б | 3 | Пашкіна І.В. |
2. Ламанова Дар’я Іванівна | 10-Б | 3 | Пашкіна І.В. | |
3. Дегтярьов Артем Олегович | 9-А | 2 | Пашкіна І.В. | |
4. Ященко Єлизавета Михайлівна | 8-А | 3 | Пашкіна І.В. | |
5. Гончаренко Назарій Костянтинович | 8-А | 2 | Пашкіна І.В. | |
6. Прокопенко Єлизавета Олександрівна | 7-А | 2 | Пашкіна І.В. | |
Біологія | 1. Куренков Володимир Сергійович | 8-А | 3 | Закірова С.В. |
2. Пронін Максим Олександрович | 9-А | 2 | Закірова С.В. | |
3. Бєльчинська Катерина Юріївна | 9-А | 2 | Закірова С.В. | |
4. Хрипкова Катерина Володимирівна | 9-Б | 3 | Закірова С.В. | |
5. Шмітько Дар’я Віталіївна | 9-А | 2 | Закірова С.В. | |
6. Дегтярьов Артем Олегович | 9-А | 2 | Закірова С.В. | |
7. Ламанова Дар’я Іванівна | 10-Б | 3 | Закірова С.В. | |
Інформатика | 1. Грибовська Віолета Андріївна | 10-А | 3 | Прокопенко Н.А. |
Інформаційні технології | 1. Гончаренко Назарій Костянтинович | 8-А | 3 | Прокопенко Н.А. |
2. Куренков Володимир Сергійович | 8-А | 3 | Прокопенко Н.А. | |
3. Хрипкова Катерина Володимирівна | 9-Б | 3 | Прокопенко Н.А. | |
4. Семисошенко Костянтин Сергійович | 10-А | 2 | Прокопенко Н.А. | |
5. Куценко Станіслав Олександрович | 10-Б | 3 | Прокопенко Н.А. | |
6. Сергієнко Андрій Володимирович | 11-Б | 2 | Кучков С.А. | |
Трудове навчання | 1. Іванько Тетяна Андріївна | 9-Б | 3 | Івлєва В.М. |
Всього | 38, в т.ч. І – 1; ІІ – 11; ІІІ –26 |
VІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс
учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка
серед учнів 5-11 класів (районний етап)
Вітаємо ученицю 5-Б класу Єлізарову Вікторію, яка посіла ІІІ місце в районному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Г. Шевченка!
МАН, І (районний) етап
- Мушенко Марк Євгенович, 10-Б – відділення комп’ютерних наук, секція «Internet-технології та WEB дизайн». Робота на тему «Використання Інтернет-технологій для контролю і управління системою відеоспостереження» – ІІІ місце.
- Сергієнко Андрій Володимирович, 11-Б – відділення філософії та суспільствознавства, секція «Правознавство». Робота на тему «Криміналістичне дослідження зовнішніх ознак людини ”габітоскопія”» – І місце.
МАН, ІІ (обласний) етап
Сергієнко Андрій Володимирович, 11-Б - абсолютний переможець в номінації "Правознавство".
МАН, ІІI (Всеукраїнський) етап
Сергієнко Андрій - ІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН з правознавства.
XX турнір юних істориків
для учнів 9-11-х класів (районний етап) – ІІІ місце
Склад команди:
•Сергієнко Андрій, 11-Б,
•Ламанова Дар‘я, 10-Б,
•Камєнєв Данил, 10-Б,
•Маначинський Олександр, 9-А,
•Бельчинська Катерина, 9-А,
•Хрипкова Катерина, 9-Б
Керівник команди – Колєсніков А.А.
ХIХ міський турнір з основ інформатики
серед учнів 5-7 класів (районний етап) – ІІІ місце
Склад команди "MatriX":
•Тарабанов Тарас, 7-А клас
•Азаров Олег, 7-А клас
•Прокопенко Єлизавета, 7-А клас
•Васько Анастасія, 6-Б клас
•Аспідов Павло, 5-А клас
Керівник команди – Прокопенко Н.А.
Районний етап Турніру юних фізиків (10.10.2017) - ІІІ місце
Склад команди:
Ламанова Дар'я,
Мушенко Марк,
Горбатенко Марія,
Гуркіна Ольга,
Сергієнко Андрій
Керівник - Кузнецова О.О.
ХІІ районний турнір юних математиків
для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів
(11.09.2017, ХГ №47) - ІІІ місце
Склад команди:
- Сергієнко Андрій Володимирович, 11-Б – капітан
- Ламанова Дар’я Іванівна, 10-Б
- Мушенко Марк Євгенович, 10-Б
- Горбатенко Марія Святославівна, 10-Б
- Каменєв Даніїл Владиславович, 10-Б
Керівник команди – Усова Т.В.
Творчі конкурси
Вітаємо шкільну команду КВК "Тромбон" у складі:
Кім Вова
Смішко Даніїл
Гутнєв Саша Кашуба Влад
Статичнюк Настя
Василенко Іра
Лавров Ваня
Дабагян Аня
Чеботарьова Марина
Аветісян Давид
з виходом в 1/4 фіналу Харківської міської шкільної ліги КВК!
Фестиваль дитячого мистецтва "Зорепад", номінація "Вокал".
Мельникова Даша, 2-Б кл. та Шиян Дмитро, 5-А кл. - ІІ місце.
СПОРТ
13.12.2017 старша команда 10-11 класів посіла ІІ місце (5х5) в Чемпіонаті Харківської шкільної баскетбольної ліги (районний етап) у складі:
Самойлов Максим, 10-А
Новосьолов Михайло, 10-А
Олежко Артур, 10-А
Гайдамака Михайло, 11-А
Шубін Богдан, 11-А
Сидоренко Артем, 11-Б!
Також молодша команда 8-9 класів посіла ІІІ місце (3х3) в Чемпіонаті Харківської шкільної баскетбольної ліги (районний етап) у складі:
Гончаренко Назарій, 8-А
Данилюк Владислав, 8-Б
Ульянов Кирило, 9-А
Міщенко Андрій, 9-Б!
28.11.2017 молодша команда з баскетболу 3 на 3 у районній фінальній ігрі Шкільної баскетбольної гри виборола ІІІ місце! Вітаємо хлопців!
22.11.2017 команди старшої групи та молодшої групи з баскетболу посіли ІІ місце та увійшли у фінал Шкільної баскетбольної ліги!
Склад команди молодшої групи, 8-9 кл.: | Склад команди старшої групи, 10-11 кл.: |
Ульянов Кирило Сидлярук Єгор Міщенко Андрій Данилюк Владислав Омельніцький Андрій Гончаренко Назарій Амосу Віола Валентин Васильчеко Олександр Бегунц Олег Розит Ілля Лавриненко Єгор | Гайдамака Михайло Олешко Артур Новосьолов Михайло Самойлов Максим Сидоренко Артем Шубін Богдан |
Вітаємо Сергієнка Андрія з перемогою у чемпіонаті м. Харкова з шахів серед юнаків до 20 років!
26 листопада 2017 року у міському ш/к "Пішак" проходив чемпіонат м. Харкова з шахів серед юнаків до 20 років, який, водночас, мав статус відбіркового турніру і, посівши 1 - 8 місце, шахісти виборювали право грати у фіналі чемпіонату Харківської області з шахів серед юнаків до 20 років.
Сергіенко Андрій, учень 11-Б класу - 1 місце серед юнаків
Мац Іван, учень 10-Б класу - 8 місце серед юнаків
Вітаємо з перемогою та виходом до фінальної стадії змагань!!!
Вітаємо ученицю 7-В класу Василенко Ірину, яка посілаІ місцев ІІІ Європейському конкурсі хореографії, отримала Гран-Прі у Міжнародному фестивалі «Grand Music Fest», та посіла І місце на Всеукраїнському танцювальному конкурсі «Танцмайстер»!
Вітаємо учня7-А класу Нікуліна Дениса, який у ІІІ етапі Ліги плавання України, яка проходила 27-29 жовтня у м.Одеса, посів І, ІІ та ІІІ місця!
У шаховому клубі "Вундеркінд" 25 жовтня завершився відкритий особисто-командний чемпіонат області з шахів « Золота осінь - 2017». В особистому заліку І місце серед юнаків посів учень10-Б класу Мац Іван.
З 24.09 по 22.10.2017 в приміщенні ш/к «Вундеркінд» проходить відкритий чемпіонат Харківської області «Слобожанська осінь-2017», в якому учень3-В класу Дубов Євгену турнірі серед 3 розрядів набравши 7 очок з 9 посів II місце, та виконав 2 дорослий розряд.
23-25.10.2017. Обласний дитячо-юнацький особисто-командний шаховий фестиваль Золота осінь-2017.ІІІ місцепосіла учениця 2-Б класу Сорока Оля.
23-25.10.2017. Обласний дитячо-юнацький особисто-командний шаховий фестиваль Золота осінь-2017. ІІ місце посів учень 3-Б класу Пічахчи Кірілл.
З 13.10-29.10.2017 р. у міському ш/к "Пішак" проходив чемпіонат м. Харкова з шахів серед чоловіків, в якому у турнірі серед кмс 1 розряду учень11-Б класу Сергіенко Андрій посів ІІІ місце серед чоловіків.
Вітаємо учня 7-В класу Кіріченко Івана, який у відкритому Чемпіонаті області ХІХ Кубку «Водолій» посів ІІ місце зі стрибків у воду з вишки, ІІІ місце зі стрибків у воду на трампліні 3 м та 1 м серед юнаків групи «С»!
17.10. у першому етапі районного змагання з футболу "Шкіряний м'яч" наша команда перемогла з рахунком 3:1.