Освітні програми

Робочий навчальний план ХЗОШ №131 на 2017/2018 навчальний рік складено на підставі рекомендацій листа Міністерства освіти і науки України від 07.06.2017 №1/9-315 «Про структуру 2017/2018 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів»:

- для 1 – 4-х класів – за Типовими навчальними планами початкової школи, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки, молоді таспорту України від 10.06.2011 №572, зі змінами (додаток 3) – додаток 1;

- для 5–9-х класів – за Типовими навчальними планами загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 03.04.2012 №409, зі змінами (додаток 2) – додаток 2;

- для 10–11-х класів – за Типовими навчальними планами загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеня, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 27.08.2010 №834, зі змінами (додатки 10, 16) – додаток 3.

/Files/images/1/Рисунок4.jpg

/Files/images/1/Рисунок2.jpg

/Files/images/1/Рисунок3.jpg

Навчальні програми для початкової школи