ШКІЛЬНА УЧНІВСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ САМОВРЯДУВАННЯ
«МОЛОДЬ ХХІ СТОЛІТТЯ»

/Files/images/75_rokv/logo.png

Рік заснування 2008

Напрямки діяльності організації: патріотичний, правова корпорація, дебатний клуб, прес-центр, волонтерство.

• Сміливіше внось свої пропозиції для прийняття колективного рішення.
  • Не бійся, що вносиш ідеї прості, з банку ідей виберемо золоті.
  • Ідею іншого не маєш права критикувати, покритикуй - не буде ідей.
  • Думка викладай розважливо, якщо потрібно - повтори.
  • Чітко зрозумієш - краще зробиш.
  • Погодився легко - не означає сприйняв глибоко.
  • Не думай, що ти в перевершуєш друзів, і не смій здаватися.
  • Довіру треба розуміти так: все перевіряється ділом, турботою і дружбою.
  • Перш ніж приймати рішення, навчись бездоганно його виконувати.
  • Всяку справу вінчає результат.
  • Не соромно помилятися. Соромно не вміти і не бажати виправитися.
  • Зауваження приймаються, пропозиції виконуються.
  • Твори, фантазуй сміливіше - шукай шляхів виконання рішень.
  • Не відкладай на завтра вирішення питання, якщо необхідно і можна вирішити сьогодні.
  • Прийняв рішення - виконуй! Доручив іншим - довіряй! Довіряючи - перевіряй! Перевіряючи - допомагай! Допомагаючи - не підмінюй!

/Files/images/Слайд1.JPG

Традиційно на початку навчального року учні нашої школи обирають президента учнівського самоврядування. Цього року три претенденти змагалися за це місце: Марія Сергеєва, учениця 8-В класу, Дмитро Шиян, учень 10-А класу, та Максим Крячко, учень 10-Б класу. Кожен кандидат запропонував свою передвиборчу програму, з якою можна було ознайомитися за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/14l8N_0id1y0YcrA3W8WZjiVQQYAop_AV

Минулої неділі з великим і беззаперечним відривом Дмитро Шиян, який отримав 66% голосів (Марія Сергеєва – 25%, Максим Крячко – 9%), виборов перемогу! Бажаємо нашому переможцю натхнення, успіхів, креативності, відповідальності та втілення у життя всіх пунктів передвиборчої програми!

Передвиборча програма Дмитра Шияна

/Files/images/111/0-02-05-34cb0f381ed126767a8a041fea510344fd939061542834e57f6fb982be9e5e99_cfac7bcc7759a5a.jpg

Шиян Дмитро
Президент учнівської організації