Заходи 2015/2016 н.р.

17 лютого Харківський осередок ОУМ "ДЖУРА" організував екскурсію до історичного музею для учнів 5-В класу нашої школи.
Діти ознайомились з археологічними експонатами найвизначніших періодів історії України у супроводі цікавої розповіді від досвідченого працівника музею.
Після екскурсії школярі поспілкувались з бійцями полку Азов та роти Східний Корпус, ознайомились з сучасною амуніцією та макетами зброї.

12.02.2016 в нашій школі вже третій рік поспіль пройшов конкурс «Міс та містер школа». 6 дівчат та 6 хлопців змагалися за перемогу. Учасникам довелося провести самопрезентацію, показати свої таланти, взяти участь у конкурсі пантоміми, дефіле, а також, подарувати глядачам красивий вальс.

Містером та міс школа стали учні 7-А класу Волобуєва Анастасія та Чалий Ярослав.

Міні-міс та Міні-містер школи - учні 5-В класу Нікітенко Тетяна та Кашуба Владислав.

Віце-міс та Віце містер - учні 7-Б класу Арусон Анна та Постников Іван.

Інши конкурсанти отримали перемогу у номінаціях «Міс та Містер оптимізм», «Міс та Містер креатив», «Містер та Міс глядацьких симпатій».

Новий рік для учнівського театру нашої школи, який складається з членів учнівської організації самоуправління, почався із благодійної акції, яка пройшла спільно з ЦК «Азов».

10.01.2016 ми відвідали Харківський дитячий обласний притулок, де показали театралізовану виставу «12 місяців», провели з дітьми ігри та конкурси, також, вихованці притулку отримали смачні подарунки. І дорослі, і діти прониклися атмосферою свята, радістю від спілкування і нових знайомств, зрозуміли ще раз, що дарувати добро один одному - це безцінно.

Ми висловлюємо подяку за підтримку ЦК «Азов», а також учням школи, які взяли участь в цій акції:
Учням 5-В класу Гутневу Саші, Левченко Насті, Пономарьову Віті, Юнгу Нікіті, Лаврову Вані,
учениці 7-А класу Волобуєвоій Насті,
учневі 9-Б класу Мещерякову Кості,
учням 11-А класу Басовій Вікторії і Самойлову Святославу.

24-25.12.2015 пройшла виставка дитячої творчості «Замість ялинки - букет»

Учнівський колектив нашої школи в Новорічній казці-виставі "Дванадцять місяців":

Проект "Дружба народів"

Презентація фестивалю "Дружба народів"

13.11.2015 в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в нашій школі пройшла перерва-гра «На дорозі». Цей захід було ініційовано учнівським самоврядуванням. Учениці 8-А, 9-Б класу під час великої перерви запропонували малюкам побути «машинками» і пішоходами.
На стінах діти могли бачити дорожні знаки, а старшокласники розповідали про їх значення.