Державна підсумкова атестація

у 2017/2018 навчальному році

Дата Предмет Класи Час Каб Члени комісії
Голова Вчитель-предметник Член комісії
30.05 Українська мова (диктант) 9-А 9.00 14 Черненко Ю. В., директор школи Дерев’янко Н.С. Клепач Т.М.
30.05 Українська мова (диктант) 9-Б 9.00 15 Нікуліна Ф.Ю., заст. дир. з НВР Кошовий І.В. Лаврент’єва К.А.
01.06 Математика (інтегрована письмова робота з алгебри та геометрії) 9-А 9.00 16 Черненко Ю. В., директор школи Усова Т.В. Дегтярьова Т.І.
01.06 Математика (інтегрована письмова робота з алгебри та геометрії) 9-Б 9.00 17 Нікуліна Ф.Ю., заст. дир. з НВР Касвінова І.Г. Прокопенко Н.А.
05.06 Іноземна (англійська) мова (письмово) 9-А 9.00 29 Нікуліна Ф.Ю., заст. дир. з НВР Філосопова Г.О. Котолуп О.Ю.
05.06 Іноземна (англійська) мова (письмово) 9-Б 9.00 30 Лаврент’єва К.А., заст. дир. з НВР Кострикіна С.В. Кравченко В.А.
  • Положення про похвальний лист «За високі досягнення у навчанні» та похвальну грамоту «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів» (у редакції наказу МОН від 07.02.2012 №115)
  • Про затвердження Положення про екстернат у загальноосвітніх навчальних закладах (від 13.03.2017 № 369)

Перелік навчальних предметів, з яких проводиться державна підсумкова атестація випускників загальноосвітніх навчальних закладів І ступеня

№ з/п Назва навчального предмету