Shkola.ua

Соціальний ресурс Shkola.ua існує за підтримки Міністерства освіти. На сайті є електронна бібліотека підручників, інтерактивні онлайн-уроки, реферати, збірники розв'язків, контакти українських шкіл. Для випускників шкіл на сайті надані приклади тестових завдань і контакти українських вузів. Крім того, на порталі розміщена нормативно-правова база у сфері середньої освіти і рубрика методичної та навчальної літератури для вчителів. Інтернет ресурс також пропонує новини, які висвітлюють події у сфері освіти. «Робота нашого порталу, безумовно, спрямована на виховання культури, використання сучасних інформаційних технологій ... даний ресурс надає учневі можливість опанувати навчальний матеріал самостійно», - сказала головний редактор сайту Наталія Переверзьєва. За словами творців проекту, вони мають намір розширити його і на студентську аудиторію.

MySchool.ua

Проект львів'янина Ярослава Максимовича MySchool.ua - це навчальна онлайн-сереовище для школярів, їх батьків, вчителів та керівників районних відділів освіти. Система об'єднує людей, пов'язаних зі шкільним процесом, за допомогою автоматизації документообігу шкіл, онлайн-бібліотеки з мультимедійними матеріалами для учнів, конспектів для вчителів з ​​усіх предметів, темам для всіх класів і різних SMS-сервісів. Для адміністраторів шкіл працює облік шкільних підручників, конструктор електронних тестів і тематична соціальна мережа. Доступ до системи видається директорам шкіл, які вносять в систему тільки своїх вчителів, учнів та їхніх батьків. При використанні системи MySchool.ua вчителі отримують доступ до готових конспектів більшості уроків і бібліотеки навчальних матеріалів. Також є можливість бачити в журналі виконання домашніх завдань учнями, і окремий прямий доступ до батьків за допомогою SMS або повідомлень через сайт. Дана система розроблена в Україні і знаходиться на серверах «Укртелекому». При цьому, вона є на 100% безкоштовною.

Островок тепла: Английский для детей – корисні для дітей Інтернет-ресурси для вивчення англійської мови.

Портфель – на сайті розміщені шкільні підручники (за класами), посібники для проведення ЗНО та ДПА, словники тощо.

Шкільні підручники за новою програмою – на сайті можна знайти та завантажити в електронному вигляді шкільні підручники.

Електронні версії підручників (Видавництво “Генеза”) – безкоштовні електронні версії підручників за новою програмою (Видавництво “Генеза”)

Шкільні підручники – на сайті зібрані шкільні підручники для учнів молодших класів, а також для старшокласників. Тут ви можете в ознайомлювальних цілях абсолютно безкоштовно переглянути онлайн підручник з будь якого шкільного предмету.

4book – на сайті розміщені шкільні підручники, онлайн посібники, реферати, твори, біографії та багато іншої навчальної літератури.

Щоденник.ua

Shodennik.ua - це всеукраїнська освітня мережа для вчителів, учнів та їхніх батьків. Проект працює за підтримки Міністерства освіти, регіональних адміністрацій, управлінь освіти. Мета проекту - об'єднати усіх освітян, учнів та їх батьків в єдину спільноту, модернізувати навчальний процес та впровадити сучасні комп'ютерні технології в школах. Зареєструватися в освітній мережі можна тільки за умови підключення школи до проекту. Інтерфейс подібний до більшості соціальних мереж, кожен має можливість отримати прямий доступ до викладачів і учнів школи, яких можна додавати в «список друзів». У школярів є можливість отримувати розклад уроків в електронному вигляді, користуватися мультимедійною бібліотекою, словниками, перекладачами. У свою чергу, батьки можуть слідкувати за успішністю своєї дитини і навіть проводити віртуальні батьківські збори.

Классная оценка

«Классная оценка» — всеукраїнський освітній портал, який працює за тим же принципом, що і попередні три ресурси. Зараз на сайті є наступні сервіси: електронні щоденники, домашні завдання, розклад уроків і електронний журнал, оцінки та зауваження, які прив'язані до розкладу уроків, інформація, новини, спілкування між користувачами. Також «Класна оцінка» дозволяє створювати портали як окремих навчальних закладів, так і регіонів в цілому, з власними дизайнами і проводити дистанційне навчання, в тому числі - за допомогою відеоконференцій. Вчителі в свою чергу можуть моніторити поточну успішність учнів і планувати навчальний процес на рік вперед. Зараз до порталу підключені близько 4500 шкіл і півмільйона учнів.

Repetitor.ua

Як випливає з назви, портал присвячений пошуку репетиторів і позашкільній підготовці. За допомогою сайту можна знайти репетиторів по всій Україні, а також інформацію про курсах, підготовці до ЗНО та навіть навчанню за кордоном. Репетитори відсортовані по областям і містам України, на кожного вчителя заведена особиста картка, де можна залишати відгуки про якість навчання.