Розклад індивідуальних занять, консультацій
у 9-11-х класах на 2019/2020 навчальний рік

Предмет Клас Кількість годин на тиждень День Час (початок занять) Каб. Вчитель
1 Українська мова 9-А 0,5 1, 3 понед. 16.00 15 Кошовий І.В.
2 Українська мова 9-Б 0,5 1, 3 вівторок 16.00 28 Васько Н.М.
3 Українська мова 9-В 0,5 2, 4 понед. 16.00 15 Кошовий І.В.
4 Алгебра, геометрія 9-А 0,5 1, 3 середа 16.00 18 Касвінова І.Г.
5 Алгебра, геометрія 9-Б 0,5 2, 4 середа 16.00 18 Касвінова І.Г.
6 Алгебра, геометрія 9-В 0,5 1, 3 вівторок 16.00 18 Касвінова І.Г.
7 Українська мова 10-А 0,5 1, 3 середа 16.00 15 Кошовий І.В.
8 Українська мова 10-Б 0,5 2, 4 вівторок 16.00 28 Васько Н.М.
9 Іноземна мова (англійська) 10-А 0,5 2, 4 середа 16.00 30 Кострикіна С.В.
10 Іноземна мова (англійська) 10-Б 0,5 1, 3 середа 16.00 26 Кравченко В.А.
11 Математика 10-А 1 четвер 16.00 23 Бокова Н.М.
12 Математика 10-Б 1 понеділок 16.00 18 Касвінова І.Г.
13 Українська мова 11-А 0,5 1, 3 п’ятниця 16.00 29 Дерев’янко Н.С
14 Українська мова 11-Б 0,5 2, 4 п’ятниця 16.00 29 Дерев’янко Н.С
15 Іноземна мова (англійська) 11-А 0,5 2, 4 п’ятниця 16.00 24 Яковенко С.П.
16 Іноземна мова (англійська) 11-Б 0,5 1, 3 середа 16.00 24 Філосопова Г.О.

Розклад факультативів 8-11 кл.
на 2019/2020 навчальний рік

Назва факультативу

Клас

К-сть годин

День тижня

Час

Каб.

Вчитель

1 Пізнаємо
Україну
8-А 1 п’ятниця 16.00-16.45 30 Кострикіна С.В.
8-Б 1 середа 16.00-16.45 24Яковенко С.П.
2 Методи
розв’язування
задач з
математики
10-А 1 вівторок 16.00-16.45 23 Бокова Н.М.
10-Б 1 четвер 16.00-16.45 18 Касвінова І.Г.
3 Готуємось
до ЗНО
11-А 2 понеділок 16.00-17.30 17 Усова Т.В.
11-Б 2 четвер 16.00-17.30 17 Усова Т.В.

Розклад роботи спортивних секцій
на 2019/2020 навчальний рік

Назва Дні тижня Години Місце проведення Тренер
Футбол Понеділок
Середа
П’ятниця
17-00 - 19-00
17-00 - 19-00
17-00 - 19-00
Футбольний майданчик Тренер Кашуба А.З.
Волейбол Понеділок
Середа
П’ятниця
Субота
16-00 - 20-00
16-00 - 19-00
16-00 - 20-00
10-00 - 12-00
Спортивний зал Тренер ДЮСШ № 12 Гущіна О.О.
Теніс Вівторок
Четвер
Субота
15-00 - 18-00
15-00 - 18-00
12-00 - 14-00
Спортивний зал Тренер Тімофєєв І.С.
Шахи Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
Неділя
14-30 - 16-30
17-00 - 19-00
15-30 - 17-30
15-30 - 17-30
17-00 - 19-00
10-00 - 12-00
Клуб шахів Тренер ДЮСШ № 3 Голов О.Б.
TAEKWON-DO Понеділок
Середа
П’ятниця
15-00 - 18-00
15-00 - 18-00
15-00 - 18-00
Актова зала Євсеічева Е.П.

Розклад роботи гуртків
на 2019/2020 навчальний рік

№ з/п Назва гуртка День тижня ЧасКабінетВикладач
1 Вокально-хоровий
"Гармонія"
Вівторок

Четвер
15:15-17:15

15:15-17:45
Майстерня обслуговуючої праціПанасенко Ю.А.
2 "Етюд"
(образотворче мистецтво)
Понеділок

Четвер
15:15-17:30

15:15-17:30
Майстерня обслуговуючої праціІвлєва В.М.
3 Театральний "Експеримент" Понеділок

Вівторок

Середа
14:00-15:30

14:00-15:30

14:00-15:30
Актова залаШаповаленко А.Є.
4"Влучний стрілець"Понеділок

Четвер
16:00-18:00

16:00-18:30
27Бєлий С.В.
5Євроклуб "Step in Euroupe"Вівторок
П'ятница
16:00-18:30
16:00-18:00
Майстерня обслуговуючої праціЛаврент'єва К.А.

Танцювально-спортивний клуб "Кураж"

/Files/images/1/kyrag.jpg

Понедельник
17:00 - 18:003-5 лет групп
20:00 - 21:00Хобби группа
Вторник
14:00 - 15:00Ритмика
15:00 - 16:00Новый набор "Бальные танцы"
17:00 - 18:00"Н", "Е" класс
18:00 - 20:00Практика латина
20:00 - 21:00Фитнес
Среда
17:00 - 18:003-5 лет групп
18:00 - 19:00Современные танцы
19:00 - 20:00Восточные танцы
Четверг
14:00 - 15:00Ритмика
15:00 - 16:00Новый набор "Бальные танцы"
17:00 - 18:00"Н", "Е" класс
18:00 - 19:00Практика латина
19:00 - 20:00Фитнес
20.00 - 21:00Йога
Пятница
17:00 - 18:00Хореография"Н", "Е" класс
18:00 - 19:30Практика латина
19:30 - 20:15Фитнес
Суббота
18:00 - 19:00Современные танцы
19:00 - 20:00Восточные танцы
20:00 - 21:00Йога

Кiлькiсть переглядiв: 528