/Files/images/ЛОГО.jpg

БАНК УЧНІВСЬКИХ ПРОЕКТІВ

Акції 2017/2018, 2016/2017 н.р.

Презентація проекту учнівського самоврядування "Моя багатонаціональна сім'я"

Положення про фестиваль "Моя багатонаціональна сім'я"

Акція «Рука допомоги»

В рамках цього проекту учні щомісяця збирають кошти і купують необхідне для військового госпіталю. Вже куплено і передано засобів особистої гігієни на суму 698 грн.

Акція «Ти не один»

У рамках цього проекту учні регулярно збирають речі, взуття, канцтовари та передають у дитячі будинки, центри допомоги біженцям із зони АТО. Також, в рамках цієї акції проводиться допомогу пільговому контингенту нашої школи (квитки в театр, сувеніри на свята і т.д). Акція проходжу протягом усього навчального року.

«Ти - талант»

В рамках цього проекту планується підготовка та проведення загальношкільного фестивалю, на якому учні представлять себе в кількох категоріях. Наприклад таких, як вокальне мистецтво, хореографія, драмма. Цей проект покликаний виявити та підтримати творчу молодь нашої школи

Учні нашої школи в роки війни

Пошуковий проект, спрямований на збір інформації про учнів школи, які пройшли Велику вітчизняну війну. За підсумками проекту планується випуск короткометражного фільму.