HUMAN Школа – це сучасна освітня платформа для шкіл. Вона допомагає українським школам впроваджувати кращі світові інновації у сфері освіти.

HUMAN – українська Ed-tech компанія, що розроблює та впроваджує продукти для цифровізації українського освітнього процесу з урахуванням різних рівнів матеріально-технічного забезпечення та цифрової грамотності в закладах освіти.

HUMAN забезпечує комплексну цифровізацію освітніх закладів шляхом консолідації інструментів для організації навчального процесу, комунікації та аналітики в єдиній системі.

Як результат заклад отримує інструменти для очної та дистанційної форми навчання, а також прозору статистику навчального процесу.

Продукти HUMAN розроблюються для цифровізації українського освітнього процесу з урахуванням різних рівнів матеріально-технічного забезпечення та цифрової грамотності в навчальних закладах.

Заклади освіти отримують спеціалізовану платформу, тренінги та технічний супровід. Місцева влада набуває можливостей для прозорої кординації та моніторингу діяльності освітньої галузі, забезпечення безперервності освітнього процесу в умовах карантину. Державні органи реалізують національні ініціативи у цифровому форматі.