Дистанційна освіта

Лист МОН України від 02.11.2020 1/9-609 "Щодо організації дистанційного навчання"

Організація освітнього процесу в умовах воєнного стану

Освітня Viber-спільнота “Школа_інфо” в умовах воєнного стану щодня публікує завдання для учнів 1–4, 5-9, 10-11 класів

Організація освітнього процесу в умовах карантину

/Files/images/distanceedmontazhnaya-oblast-1.png/Files/images/distanceedmontazhnaya-oblast-1-kopiya.png

Дистанційна освіта - це можливість навчатися та отримувати необхідні знання віддалено від навчального закладу в будь який зручний час. Положення про дистанційну освіту та Концепція розвитку дистанційної освіти в Україні регулює права та обов'язки учасників навчального процесу.

Дистанційно в Україні можуть навчатися громадяни, які мають середню, професійну, вищу освіту, а також ті, що мають можливість виконувати дистанційно необхідні завдання за допомогою освітніх технологій. Процес навчання побудований на використанні різних комунікаційних засобів. По закінченню такого навчання, студенти отримують відповідні сертифікати.

Термін навчанняна базі середньої вищої освіти становить 6 років. Середньої професійної освіти – 4,5 роки. На базі вищої неюридичної освіти – 3 роки.

Моделі дистанційного навчання:

• на базі самостійного вивчення матеріалу (екстернат);
• навчання в університеті;
• співпраця навчальних закладів;
• автономні освітні установи;
• автономні навчальні системи;
• дистанційне навчання з використанням мультимедійних програм.

/Files/images/biblioteka/77883968.jpeg Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти

Перелік навчальних закладів, які надають можливість навчатись віддалено

Принципи дистанційної освіти

Технології дистанційної освіти