Вітаємо всіх учасників та призерів олімпіад, конкурсів і
змагань та бажаємо вам подальших успіхів і перемог!

/Files/images/novosti/2017-2018/man/big_g4s05n0o4br.jpg Сергієнко Андрій, учень 11-Б класу

- абсолютний переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН в номінації "Правознавство";

- ІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захистунауково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН з правознавства;

- постійний переможець Всеукраїнських учнівських олімпіад з різних предметів


Досягнення учнів за 2017/2018 навчальний рік

Всеукраїнські учнівські олімпіади
ІІ етап (районний)

ПредметП.І.Б. учняКласМісцеВчитель
Українська мова, література1. Прокопенко Єлизавета Олександрівна7-А3Кошовий І. В.
2. Куренков Володимир Сергійович8-А3Кошовий І. В.
3. Бєсова Анна Олексіївна10-А3Кошовий І. В.
Російська мова, література1. Хрипкова Катерина Володимирівна9-Б2Авдєєва І.О.
2. Чеботарьова Марина Русланівна9-Б3Авдєєва І.О.
3. Бєсова Анна Олексіївна10-А3Нікуліна Ф.Ю.
4. Гуркіна Ольга Михайлівна10-Б3Нікуліна Ф.Ю.
5. Соловйова Єлизавета Ігорівна11-Б3Селюкова Т.Є.
Історія1. Сергієнко Андрій Володимирович11-Б2Колєсніков А.А.
Правознавство1. Маначинський Олександр Олександрович9-А3Черненко Ю.В.
2. Кострова Катерина Олексіївна10-Б3Черненко Ю.В.
Математика1. Шевченко Костянтин Валерійович6-Б3Бокова Н.М
Географія1.Хрипкова Катерина Володимирівна9-Б3Саморядова Ю.М
2.Сергієнко Андрій Володимирович11-Б3Саморядова Ю.М
Фізика1.Прокопенко Єлизавета Олександрівна7-А3Кузнецова О.О.
2.Сергієнко Андрій Володимирович11-Б3Кузнецова О.О.
Астрономія1. Сергієнко Андрій Володимирович11-Б1Кузнецова О.О.
Хімія1. Сергієнко Андрій Володимирович11-Б3Пашкіна І.В.
2. Ламанова Дар’я Іванівна10-Б3Пашкіна І.В.
3. Дегтярьов Артем Олегович9-А2Пашкіна І.В.
4. Ященко Єлизавета Михайлівна8-А3Пашкіна І.В.
5. Гончаренко Назарій Костянтинович8-А2Пашкіна І.В.
6. Прокопенко Єлизавета Олександрівна7-А2Пашкіна І.В.
Біологія1. Куренков Володимир Сергійович8-А3Закірова С.В.
2. Пронін Максим Олександрович9-А2Закірова С.В.
3. Бєльчинська Катерина Юріївна9-А2Закірова С.В.
4. Хрипкова Катерина Володимирівна9-Б3Закірова С.В.
5. Шмітько Дар’я Віталіївна9-А2Закірова С.В.
6. Дегтярьов Артем Олегович9-А2Закірова С.В.
7. Ламанова Дар’я Іванівна10-Б3Закірова С.В.
Інформатика1. Грибовська Віолета Андріївна10-А3Прокопенко Н.А.
Інформаційні технології1. Гончаренко Назарій Костянтинович8-А3Прокопенко Н.А.
2. Куренков Володимир Сергійович8-А3Прокопенко Н.А.
3. Хрипкова Катерина Володимирівна9-Б3Прокопенко Н.А.
4. Семисошенко Костянтин Сергійович10-А2Прокопенко Н.А.
5. Куценко Станіслав Олександрович10-Б3Прокопенко Н.А.
6. Сергієнко Андрій Володимирович11-Б2Кучков С.А.
Трудове навчання1. Іванько Тетяна Андріївна9-Б3Івлєва В.М.
Всього38, в т.ч. І – 1; ІІ – 11; ІІІ –26

VІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс
учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка
серед учнів 5-11 класів (районний етап)

Вітаємо ученицю 5-Б класу Єлізарову Вікторію, яка посіла ІІІ місце в районному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Г. Шевченка!

МАН, І (районний) етап

  1. Мушенко Марк Євгенович, 10-Б – відділення комп’ютерних наук, секція «Internet-технології та WEB дизайн». Робота на тему «Використання Інтернет-технологій для контролю і управління системою відеоспостереження» – ІІІ місце.
  2. Сергієнко Андрій Володимирович, 11-Б – відділення філософії та суспільствознавства, секція «Правознавство». Робота на тему «Криміналістичне дослідження зовнішніх ознак людини ”габітоскопія”» – І місце.

МАН, ІІ (обласний) етап

Сергієнко Андрій Володимирович, 11-Б -абсолютний переможецьв номінації "Правознавство".

МАН, ІІI (Всеукраїнський) етап

Сергієнко Андрій -ІІ місцена ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН з правознавства.

XX турнір юних істориків
для учнів 9-11-х класів (районний етап) – ІІІ місце

Склад команди:

•Сергієнко Андрій, 11-Б,
•Ламанова Дар‘я, 10-Б,
•Камєнєв Данил, 10-Б,
•Маначинський Олександр, 9-А,
•Бельчинська Катерина, 9-А,
•Хрипкова Катерина, 9-Б

Керівник команди – Колєсніков А.А.

ХIХ міський турнір з основ інформатики
серед учнів 5-7 класів (районний етап) – ІІІ місце

Склад команди "MatriX":

•Тарабанов Тарас, 7-А клас
•Азаров Олег, 7-А клас
•Прокопенко Єлизавета, 7-А клас
•Васько Анастасія, 6-Б клас
•Аспідов Павло, 5-А клас

Керівник команди – Прокопенко Н.А.

Районний етап
Турніру юних фізиків (10.10.2017) - ІІІ місце

Склад команди:

  • Ламанова Дар'я,
  • Мушенко Марк,
  • Горбатенко Марія,
  • Гуркіна Ольга,
  • Сергієнко Андрій

Керівник - Кузнецова О.О.

ХІІ районний турнір юних математиків
для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів
(11.09.2017, ХГ №47) - ІІІ місце

Склад команди:

  1. Сергієнко Андрій Володимирович, 11-Б – капітан
  2. Ламанова Дар’я Іванівна, 10-Б
  3. Мушенко Марк Євгенович, 10-Б
  4. Горбатенко Марія Святославівна, 10-Б
  5. Каменєв Даніїл Владиславович, 10-Б

Керівник команди – Усова Т.В.

Творчі конкурси

Вітаємо шкільну команду КВК "Тромбон" у складі:

  • Кім Вова
  • Смішко Даніїл
  • Гутнєв Саша
  • Кашуба Влад
  • Статичнюк Настя
  • Василенко Іра
  • Лавров Ваня
  • Дабагян Аня
  • Чеботарьова Марина
  • Аветісян Давид

з виходом в 1/4 фіналу Харківської міської шкільної ліги КВК!

Фестиваль дитячого мистецтва"Зорепад", номінація "Вокал"- ІІ місце

Мельникова Даша, 2-Б кл. та Шиян Дмитро, 5-А кл.

СПОРТ

13.12.2017 старша команда 10-11 класів посіла ІІ місце (5х5) в Чемпіонаті Харківської шкільної баскетбольної ліги (районний етап) у складі:

Самойлов Максим, 10-АНовосьолов Михайло, 10-АОлежко Артур, 10-АГайдамака Михайло, 11-АШубін Богдан, 11-АСидоренко Артем, 11-Б!

Також молодша команда 8-9 класів посіла ІІІ місце (3х3) в Чемпіонаті Харківської шкільної баскетбольної ліги (районний етап) у складі:

Гончаренко Назарій, 8-АДанилюк Владислав, 8-БУльянов Кирило, 9-АМіщенко Андрій, 9-Б!

28.11.2017 молодша команда з баскетболу 3 на 3 у районній фінальній ігрі Шкільної баскетбольної гри виборола ІІІ місце! Вітаємо хлопців!

22.11.2017 команди старшої групи та молодшої групи з баскетболу посіли ІІ місце та увійшли у фінал Шкільної баскетбольної ліги!

Склад команди молодшої групи, 8-9 кл.:Склад команди старшої групи, 10-11 кл.:
Ульянов Кирило
Сидлярук Єгор
Міщенко Андрій
Данилюк Владислав
Омельніцький Андрій
Гончаренко Назарій
Амосу Віола Валентин
Васильчеко Олександр
Бегунц Олег
Розит Ілля
Лавриненко Єгор
Гайдамака Михайло
Олешко Артур
Новосьолов Михайло
Самойлов Максим
Сидоренко Артем
Шубін Богдан
Вітаємо Сергієнка Андрія з перемогою у чемпіонаті м. Харкова з шахів серед юнаків до 20 років!

26 листопада 2017 року у міському ш/к "Пішак" проходив чемпіонат м. Харкова з шахів серед юнаків до 20 років, який, водночас, мав статус відбіркового турніру і, посівши 1 - 8 місце, шахісти виборювали право грати у фіналі чемпіонату Харківської області з шахів серед юнаків до 20 років.

Сергіенко Андрій, учень 11-Б класу - 1 місце серед юнаківМац Іван, учень 10-Б класу - 8 місце серед юнаків

Вітаємо з перемогою та виходом до фінальної стадії змагань!!!

Вітаємо ученицю 7-В класу Василенко Ірину, яка посілаІ місцев ІІІ Європейському конкурсі хореографії, отримала Гран-Прі у Міжнародному фестивалі «Grand Music Fest», та посіла І місце на Всеукраїнському танцювальному конкурсі «Танцмайстер»!

Вітаємо учня7-А класу Нікуліна Дениса, який у ІІІ етапі Ліги плавання України, яка проходила 27-29 жовтня у м.Одеса, посів І, ІІ та ІІІ місця!

У шаховому клубі "Вундеркінд" 25 жовтня завершився відкритий особисто-командний чемпіонат області з шахів « Золота осінь - 2017». В особистому заліку І місце серед юнаків посів учень10-Б класу Мац Іван.

З 24.09 по 22.10.2017 в приміщенні ш/к «Вундеркінд» проходить відкритий чемпіонат Харківської області «Слобожанська осінь-2017», в якому учень3-В класу Дубов Євгену турнірі серед 3 розрядів набравши 7 очок з 9 посів II місце, та виконав 2 дорослий розряд.

23-25.10.2017. Обласний дитячо-юнацький особисто-командний шаховий фестиваль Золота осінь-2017.ІІІ місцепосіла учениця 2-Б класу Сорока Оля.

23-25.10.2017. Обласний дитячо-юнацький особисто-командний шаховий фестиваль Золота осінь-2017. ІІ місце посів учень 3-Б класу Пічахчи Кірілл.

З 13.10-29.10.2017 р. у міському ш/к "Пішак" проходив чемпіонат м. Харкова з шахів серед чоловіків, в якому у турнірі серед кмс 1 розряду учень11-Б класу Сергіенко Андрій посів ІІІ місце серед чоловіків.

Вітаємо учня 7-В класу Кіріченко Івана, який у відкритому Чемпіонаті області ХІХ Кубку «Водолій» посів ІІ місце зі стрибків у воду з вишки, ІІІ місце зі стрибків у воду на трампліні 3 м та 1 м серед юнаків групи «С»!

17.10. у першому етапі районного змагання з футболу "Шкіряний м'яч" наша команда перемогла з рахунком 3:1.

Кiлькiсть переглядiв: 261