Мотиваційний проєкт "Історія мого успіху"

З 15 вересня на базі школи стартував новий, авторський, мотиваційний проєкт під назвою "Історія мого успіху". Метою проєкту є мотивація учнів реалізувати себе у суспільстві, як особистість, не боятися нічого, бути впевненими у собі, долаючи всі перешкоди на шляху досягнення мети. Для реалізації цієї задумки ми запрошуємо людей різних сфер діяльності, які діляться своїм досвідом з учнями та показують вламним прикладом, що все можливо. Головне не зупинятися та йти до своєї мети незважаючи ні на що.

Учасниками проєкту вже стали:

автор, виконавець пісень, учасник "Україна має талант", учасник шоу "Караоке на майдані" - Олександр Кварта;

викладач брей-дансу, фіналіст шоу "Україна має талант", автор проєкту "Кругозір-мотивація" - Максим Тележний;

інспектори відділу зв'язків з громадськістю старші лейтенанти поліції Чайковський Денис та Печенезька Ірина.

Галерея "Мотиваційний проєкт "Історія мого успіху""