"Євроквест: практика викладання прав людини в закладі освіти", присвячений Міжнародному дню толерантності

В межах діяльності шкільного євроклубу "Step in Europe" 12 листопада 2021 на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №131 було проведено "Євроквест: практика викладання прав людини в закладі освіти" для євроклубів Шевченківського району. Захід присвячений Міжнародному дню толерантності. До організації євроквесту залюбки приєдналися наші міжнародні друзі-партнери Харківське обласне товариство азербайджансько-української дружби "Достлуг" та інспектор відділу зв'язків з громадскістю старший лейтенант поліції Печенізька Ірина Олександрівна. Також наш захід відвідала методист Управління освіти Шевченківського району Юлія Анатоліївна Конюшенко. Для учасників квесту ми підготували 4 локації з найрізноманітнішими завданнями. В кожній із локацій учасники мали змогу проявити свою кмітливість, винахідливість, творчі здібності, дізнатися багато цікавої, пізнавальної інформації стосовно толерантного ставлення та прав людини в освітньому процесі. Метою заходу було підвищити обізнаність учнів в області прав людини, ознайомити їх з поняттям "толерантність" та подарувати кожному учаснику євроквесту неймовірно яскраві та незабутні емоції. Наприкінці квесту всі учасники отримали пам'ятні сувеніри від працівників поліції.

Галерея "Євроквест: практика викладання прав людини в закладі освіти"