Привітання й солодкі подарунки від колективу ХЗОШ №131 нашим захисникам з нагоди Дня Збройних сил України

/Files/images/111/343455/5464646456.png

05.12.2022 з нагоди неймовірно важливого свята -Дня Збройних сил України разом з колегами відвідали міський шпиталь, де зараз перебувають на тимчасовому лікуванні після порянень наші Герої, передали їм слова подяки, привітання й солодкі подаруночки від усього колективу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №131 Харківської міської ради.Традиційно кожного року наша школа вітає захисників і захисниць зі святом ріноманітними смаколиками, привітальними листівочками, малюнками та оберегами зробленими власноруч. Безмежна подяка кожному Герою, кожному нашому янголу за вашу мужність, самовідданність та героїзм.

Зі святом вас ріднесенькі!

З Днем Збройних сил Украни!