Відкриття пункту Незламності

13.12 відбулося відкриття пункту Незламності на базі Харківської гімназії № 6 "Маріїнська Гімназія". Захід відвідали учні, батьки та вчителі і нашої школи. Наприкінці заходу усіх пригощали ріноманітними смаколиками та подарували учням невеличкі подаруночки.

Напередодні неймовірного й чарівного свята, Дня Святого Миколая, на базі Харківської гімназії № 6 «Маріїнська гімназія» командою всеукраїнського баскетбольного клубу «Push Team» разом з волонтерською платформою «СпівДія» було організовано й проведено розважальний спортивний захід для дітей пільгових категорій - учнів шкіл Шевченківського району. Баскетбольні естафети, паперова дискотека, цікаві подарунки – усе це допомогло створити невимушену й святкову атмосферу зустрічі. А найголовніше - організаторам вдалося відволікти дітей від складної, а інколи й трагічної буденності сьогодення. Очі маленьких харків’ян світилися щастям і радістю, а значить – мети досягнуто.

Хай кожна дитина буде щасливою й усміхненою, адже наші діти – це світле майбутнє незламного Харкова, нескореної України!

/Files/images/1/662662.jpg