Наші учні - волонтери та обдаровані під час війни

Учні - волонтери та обдаровані посилання

Салманова Ангеліна Дмитрівна, учениця 8-А класу, бере приклад з наших хлопців та дівчаток на передовій, як вони крок за кроком приближають перемогу: прийняла рішення здобути перемогу на Всеукраїнському конкурсі квітникарства та ландшафтного дизайну "Квітуча Україна" та на Всеукраїнському конкурсі з флористики та фітодизайну "Код нації українця". Тим самим показала, який ми незламний народ і підтримала рідне місто Харків! Дві перемоги вже здобула, тепер дуже чекає на третю, саму важливу-це перемогу України!

Ангеліна також допомога матусі у приготуванні їжі для безхатніх тварин на деокупованих територіях. Їх зараз дуже багато, покинутих та голодних. Вони наші брати менші,і ми також повинні піклуватися за них.

/Files/images/1/555555.png

/Files/images/1/88888.png