Творчі, навчальні та спортивні
досягнення учнів нашої школи
за 2015/2016 навчальний рік


Ми вітаємо всіх учасників та призерів олімпіад,
конкурсів і змагань та бажаємо вам подальших успіхів і перемог!

/Files/images/animashki/164806-4277354-3347ad2687ad7cd3cfca952fa286cea6.jpg

Досягнення учнів школи у творчих конкурсах у 2015/2016 навчальному році

Назва конкурсуРівень конкурсу (шкільний, районний, міський)Результат
1.Фестиваль дитячих екранних робітМіськийДЮГО «Молодь ХХІ століття»
Диплом переможця в номінації «За краще соціальне опитування про важливе»
2.Конкурс «Кращий учень навчального закладу»МіськийКуцанян Андранік
11-А
3.«Природа та фантазія»РайоннийДурмішиян Петро, 5-А клас - 1 місце
Прокопенко Єлизавета, 5-А клас - 2 місце
Мяснікова Єва, 5-А клас - 3 місце
Нєсова Даша, 10-А клас - 1 місце
Крюков Платон, 1-А клас - 2 місце
4.«Параскева-рукодільниця»РайоннийКаличава Ліана, 5-А клас - диплом учасника
5.КВКРайоннийучасть
6.«Огляд куточків державної символіки»Районний2 місце
7.Конкурс-захист учнівських проектів «Марафон унікальних справ»РайоннийГрибовська Віолетта (8-А) - переможець у номінації «Креативне рішення»
8.Конкурс учнівських пошукових робіт «Мій родовід»РайоннийВолобуєва Анастасія (7-А) - диплом за ІІ місце поза конкурсом
9.Конкурс «Учень року 2016»РайоннийПолякова Ксенія (10-А) - ІІІ місце у номінації «Наука»
10.Військово-патріотична спортивна гра «Джура»Районний14 місце
11.Військово-патріотична спортивна гра «Патріот»Районний16 місце
12.Фестиваль дитячих ЗМІРайоннийВолобуєва Анастасія - диплом за перемогу в номінації «Краще дизайнерське рішення»
13.Конкурс ДЮПРайоннийУчасть
14.Творчій фестиваль «Твоя весна»ШкільнийПереможці 5-В та 7-А клас
15.Фестиваль «Дружба народів»ШкільнийПереможець 7-Б клас
16.Конкурс «Валентинка англійською»ШкільнийПереможці: 5-В, 6-А, 7-А класи
17.Конкурс «Міс та містер школа 2016»ШкільнийПереможці:
5-В клас - Кашуба Владислав та Нікітенко Тетяна,
7-А клас - Волобуєва Анастасія та Чалий Ярослав
18.Конкурс агітплакатів «Тиждень пожежної безпеки»ШкільнийПереможець 8-Б клас
19.Конкурс-виставка «Символи моєї Батьківщини»ШкільнийПереможці:
11-А клас,
5-В клас,
7-А клас,
6-Б клас
20.Конкурс поробок «Замість ялинки - букет»ШкільнийПереможці:
учні 1-А класу: Синюков Петро, Бевз Костянтин,
учениця 3-Б класу Калінчук Вероніка,
учні 5-А класу: Соколова Юлія, Скоков Олександр,
учні 5-В класу:
Шаргород Денис, Василенко Ірина

В Дзержинском районе определили стипендиатов нардепа Валерия Писаренко

Всеукраїнські учнівські олімпіади із базових дисциплін
ІІ етап (районний)

ПредметПІБ учняКласМісцеВчитель
ГеграфіяСергієнко Андрій9-БІІІЛазуренко А.І.
Російська мова та літератураСергієнко Андрій

Полякова Ксенія
9-Б

10-А
ІІ

ІІ
Селюкова Т.Є.
Англійська моваМушенко Марк8-БІІІ
МатематикаШамаєв Микола11-АІІІБокова Н.М.
ІсторіяСергієнко Андрій9-БІІІКолєсніков А.А.
Українська мова та літератураХрипкова Катерина

Полякова Ксенія
7-Б

10-А
ІІІ

ІІІ
Дерев'янко Н.С.
ФізикаМаначинський Олександр

Ламанова Дар'я
7-А


8-Б
ІІІ


ІІІ
Кузнецова О.О.
ХіміяЛаманова Дар'я

Сергієнко Андрій

Полякова Ксенія
8-Б

9-Б

10-А
ІІІ

ІІІ

ІІІ
Пашкіна І.В.
ПравознавствоСергієнко Андрій9-БІІІКолєсніков А.А.
БіологіяЛаманова Дар'я

Полякова Ксенія
8-Б

10-А
ІІ

ІІ
Закірова С.В.
Трудове навчанняЛацюженко Олександра

Гопич Анастасія

Коваленко Діана
9-А

9-А

9-А
ІІ

ІІ

ІІ
Шабінська Н.М.
Інформаційні технологіїПолякова Ксенія10-АІІІПрокопенко Н.А.
АстрономіяШамаєв Микола11-АІКузнецова О.О.
  • Вітаємо Шамаєва Миколу, який зайняв ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з астрономії!
  • Вітаємо переможців обласного етапу МАН:Куцаняна Андраніка, 11-А - І місце (біологія),Полякову Ксенію, 10-А - І місце (література),Шамаєва Миколу, 11-А - ІІ місце (математика)!
  • Полякова Ксенія - І місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з російської мови і літератури та І місце в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (номінація "Російська мова і література")
  • Вітаємо переможців районного етапу МАН:Шамаєва Миколу, 11-А - І місце (математика),Куцаняна Андраніка, 11-А - І місце (біологія),Полякову Ксенію, 10-А - І місце (література)!
  • Вітаємо учениць 10-А класу-переможців І (районного) етапу VІІІ міського конкурсу знавців російської мови Полякову Ксенію, яка посіла ІІ місце та увійшла до складу збірної команди району, та Колосар Василину за перемогу в номінації «За оригінальність мислення».
  • Вітаємо ученицю 5-А класу Прокопенко Єлизавету та ученицю 7-Б класу Хрипкову Катерину, які зайняли ІІ місця у районному етапі VI конкурсу ім.Т.Г.Шевченка!
  • Вітаємо учня 10-А класу Рубіна Аркадія, який зайняв ІІ місце на Чемпіонаті України з вільної боротьби серед юніорів та отримав звання кандидата у майстри спорту!
  • Вітаємо ученицю 10-А класу Полякову Ксенію з І місцем у районному етапі ІХ міського конкурсу знавців української мови!
  • Вітаємо команду школи, яка зайняла 2-е місце в районному турнірі "Юних математиків"!

Керівник команди:
Бокова Надія Миколаївна

Склад команди:

- Шамаєв Микола - капітан команди, 11-А
- Яблуновський Олександр, 10-А
- Прокопенко Аліса, 11-А
- Євсеєнков Денис, 11-А

Кiлькiсть переглядiв: 94