ПРОТОКОЛ
засідання педагогічної ради
Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 131
27.05.2016 №5

Голова – Ю. В. Черненко
Секретар – Т.К. Павличенко
Присутні: 45 осіб (список додається)

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про переведення учнів 4-х класів до основної школи.

Доповідач: заступник директора з навчально-виховної роботи Борисенко В.В.

2. Про переведення учнів 1-3-х до наступних класів.

Доповідач: заступник директора з навчально-виховної роботи Борисенко В.В.

3. Про переведення учнів 5-8, 10-х класів до наступних класів.

Доповідач: заступник директора з навчально-виховної роботи Нікуліна Ф.Ю.

4. Про визначення претендентів на нагородження золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні».

Доповідач: директор школи Черненко Ю.В.

5. Про випуск учнів 11-х класів зі школи в 2015/2016 навчальному році.

Доповідач: директор школи Черненко Ю.В.

1. СЛУХАЛИ:

Борисенко В.В., заступника директора школи з навчально-виховної роботи, про закінчення 2015/2016 навчального року та переведення учнів 4-х класів до основної школи.

ПОСТАНОВИЛИ:

1.1. Згідно з Порядком переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 14.07.2015 № 762, на підставі результатів річного оцінювання перевести до основної школи таких учнів 4-х класів:

З 4-А класу до 5-А класу

1. Абасова Германа Романовича

2. Бельченко Анастасію Ігорівну

3. Бєляєву Крістіну Олександрівну

4. Вітренка Михайла Юрійовича

5. Германова Кирила Денисовича

6. Гречухіна Микиту Геннадійовича

7. Дедікову Вероніку Костянтинівну

8. Денчика Данила Володимировича

9. Іскендерову Сабіну Ілгар кизи

10. Кисельова Олександра Денисовича

11. Колесникова Ярослава Дмитровича

12. Коротенка Олександра Олеговича

13. Криворотько Діану Дмитрівну

14. Кулішова Максима Васильовича

15. Корабельську Мар’яну Миколаївну

16. Лещенка Андрія Євгеновича

17. Медведєву Варвару Дмитрівну

18. Мирошниченко Юлію Сергіївну

19. Мікову Ганну Ігорівну

20. Озеряную Єву Анатоліївну

21. Панкова Владислава Мироновича

22. Пасішник Ірину Олександрівну

23. Покотілова Артура Кириловича

24. Роман Марію Олексіївну

25. Рибалка Богдана Сергійовича

26. Саід Марьяну Джавидівну

27. Смаглюка Данила Дмитровича

28. Сокол Олену Євгеніївну

29. Таварову Ділнозу Саймухідінівну

30. Тимофєєва Дмитра Юрійовича

31. Теплинську Єлизавету Андріївну

32. Шеховцову Дарину Віталіївну

З 4-Б класу до 5-Б класу

1. Антонова Олександра Сергійовича

2. Антонова Михайла Сергійовича

3. Аслановича Нікіту Олексійовича

4. Бокова Віталія Віталійовича

5. Бураховича Михайла Костянтиновича

6. Васько Анастасію Олександрівну

7. Вінокурова Єгора Олеговича

8. Волобуєву Поліну Леонідівну

9. Жакун Кароліну Анатоліївну

10. Журавльова Олексія Юрійовича

11. Іващенко Олександру Андріївну

12. Лемешева Владислава Олеговича

13. Лещенка Артема Андрійовича

14. Літвінова Ігоря Сергійовича

15. Лигуса Кирила Євгеновича

16. Лисакевич Єлизавету Валеріївну

17. Михайлову Марію Андріївну

18. Мотрич Катерину Леонідівну

19. Окунєва Сергія Дмитровича

20. Рудікову Софію Олексіївну

21. Рудя Дмитра Сергійовича

22. Седякіну Таїсію Артемівну

23. Сіру Юлію Віталіївну

24. Смішка Даніла Арнольдовича

25. Сороку Михайла Павловича

26. Стеблиненка Арсенія Олександровича

27. Тумаря Яна Броніславовича

28. Тарана Михайла Олександровича

29. Ушакову Софію Вадимівну

30. Харькову Євгенію Євгеніївну

31. Шевченка Костянтина Валерійовича

32. Щербакова Сергія Сергійовича

33. Якубовську Алісу Михайлівну

2. СЛУХАЛИ:

Борисенко В.В., заступника директора школи з навчально-виховної роботи, про переведення учнів 1-3-х класів до наступних класів.

ПОСТАНОВИЛИ:

2.1. Згідно з Порядком переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 14.07.2015 № 762, на підставі річного оцінювання перевести до наступних класів таких учнів 1-3-х класів:

З 1-А класу до 2-А класу

1. Акулова Захара Олександровича

2. Бевза Костянтина Костянтиновича

3. Бойкову Марію Андріївну

4. Гончаренко Софію Володимирівну

5. Давтян Наіру Каренівну

6. Длужинську Варвару Олексіївну

7. Духанова Костянтина Максимовича

8. Єрохіну Анастасію Олександрівну

9. Ірікову Софію Дмитрівну

10. Катуніну Марину Дмитрівну

11. Колесніченко Дар’ю Ігорівну

12. Костюченко Лілію Володимирівну

13. Крюкова Платона Андрійовича

14. Кужелюк Єлизавету Олександрівну

15. Мілевського Олександра Станіславовича

16. Москаленка Михайла Миколайовича

17. Нейчева Ярослава Олеговича

18. Нікітіна Романа Микитовича

19. Новікову Софію Андріївну

20. Савіцького Олексія Олеговича

21. Синюкова Петра Сергійовича

22. Тарасенка Володимира Володимировича

23. Хорошеву Альону Віталіївну

24. Целовальникову Христину Андріївну

25. Целуйко Владу Вячеславівну

26. Чупікова Платона Андрійовича

27. Шатохіна Максима Олександровича

28. Школьну Марії Олексіївни

29. Ященка Юрія Олександровича

З 1-Б класу до 2-Б класу

1. Бабалян Катерину Володимирівну

2. Бондара Максима Андрійовича

3. Бондареву Софію Олексіївну

4. Борового Вадима Станіславовича

5. Василюкова Олександра Володимировича

6. Голоборду Івана Романовича

7. Дубука Максима Юрійовича

8. Ельксніта Євгенія Владиславовича

9. Загорську Анну Андріївну

10. Калітенко Аріну Анатоліївну

11. Калічаву Лєвана Кобайовича

12. Камсарян Елен Каренівну

13. Климову Марію Володимирівну

14. Колодяжну Вероніку Кирилівну

15. Корабеля Олександра Валерійовича

16. Кузьменка Артема Віталійовича

17. Мар’янка Єгора Вікторовича

18. Паутову Анастасію Сергіївну

19. Рибалко Анну Дмитрівну

20. Салманову Ангеліну Дмитрівну

21. Самойлову Христину Андріївну

22. Тімошенка Михайла Володимировича

23. Тімошенка Олександра Володимировича

24. Шабанова-Кушнаренка Олександра Сергійовича

25. Яковлєва Богдана Артемовича

26. Яковлєва Євгенія Віталійовича

З 1-В класу до 2-В класу

1. Архипович Вероніку Павлівну

2. Афанасенка Івана Андрійовича

3. Баранникова Олега Віталійовича

4. Білогур Аріану Олексіївну

5. Бреславця Єгора Ігоровича

6. Володіну Юлію Олексіївну

7. Гаврилову Марію Романівну

8. Доценко Ульяну Ярославівну

9. Дубова Євгена Андрійовича

10. Єрмакову Маргариту Юріївну

11. Іваніну Ярославу Олександрівну

12. Какабадзе Дар’ю Автанділівну

13. Кушнерчук Поліну Сергіївну

14. Ламанова Микиту Денисовича

15. Лісачову Марію Дмитрівну

16. Ляшенка Нікіту Олександровича

17. Максименка Артемія Валерійовича

18. Максимова Романа Олександровича

19. Мельника Андрія Юрійовича

20. Мельничук Варвару Євгенівну

21. Моісеєнко Катерину Віталіївну

22. Моісеєнка Олександра Віталійовича

23. Назарова Юсуфа Ісмаіловича

24. Степанову Владу Андріївну

25. Ткаченко Єлизавету Вадимівну

26. Чернишенка Сергія Михайловича

27. Широченка Платона Олександровича

28. Шовкового Максима Миколайовича

З 2-А класу до 3-А класу

1. Ахмад Садаф Фарід

1. Безуса Олексія Олександровича

2. Васильєву Аріну Сергіївну

3. Гмирак Анну Дмитрівну

4. Давидову Валерію В’ячеславівну

5. Долецьку Алісу Євгеніївну

6. Дончак Єлизавету Юріївну

7. Дусь Єлизавету Георгіївну

8. Жинжикова Данила Дмитровича

9. Зубареву Віру Вадимівну

10. Зубкова Тимофія Олексійовича

11. Карчаву Крістіну Теймуразівну

12. Кочана Вадима Юрійовича

13. Кутлубаєву Поліну Григорівну

14. Лазаренка Іллю Валерійовича

15. Лєнських Катерину Сергіївну

16. Литвина Олексія Олеговича

17. Майбороду Якова Мухамедовича

18. Макарова Михайла Олександровича

19. Мамаєву Марію В’ячеславівну

20. Медведкова Дениса Павловича

21. Мешкова Тімура Олексійовича

22. Новікова Івана Михайловича

23. Олійника Дмитра Максимовича

24. Опаленика Віктора Олександровича

25. Петренка Михайла Дмитровича

26. Романенко Крістіну Валеріївну

27. Руденка Марата Сергійовича

28. Самсонова Євгена Борисовича

29. Саргсян Інгу Каренівну

30. Скокову Злату Станіславівну

31. Суєвова Іллю Сергійовича

32. Чалого Владлена Віталійовича

33. Чебан Владу Владиславівну

34. Шеховцову Валерію Віталіївну

35. Шеханіна Артема Юрійовича

З 2-Б класу до 3-Б класу

1. Андрука Андрія Андрійовича

2. Білоусенка Артема Максимовича

3. Бєляєва Ярослава Георгійовича

4. Бойко Дар’ю Ігорівну

5. Борисенко Валерію Юріївну

6. Воробйова Ярослава Сергійовича

7. Гейка Захара Олеговича

8. Гончарову Єлизавету Євгенівну

9. Горєлову Ольгу Володимирівну

10. Грудина Данііла Всеволодовича

11. Дегтярьову Вероніку Андріївну

12. Доценко Маріанну Ярославівну

13. Єрмакову Злату Юріївну

14. Затинайченка Даниіла Кириловича

15. Завер Валерію Олександрівну

16. Калугіну Катерину Сергіївну

17. Кратчука Степана Олександровича

18. Коробку Єгора Денисовича

19. Липка Кирила Віталійовича

20. Макарову Олесю Олександрівну

21. Малафєєва Всеволода Миколайовича

22. Мухіна Олексія Віталійовича

23. Орєхову Марію Сергіївну

24. Подільчика Володимира Сергійовича

25. Решетнікову Анастасію Сергіївну

26. Самуся Євгенія Вікторовича

27. Селезньова Антона Сергійовича

28. Семенчу Анастасію Сергіївну

29. Сорокіна Родіона Олександровича

30. Федотову Вікторію Андріївну

31. Цоя Рената Дмитровича

32. Чернічкіну Анастасію Олександрівну

33. Шалімова Дениса Дмитровича

34. Щербину Тимура Олексійовича

35. Яшичеву Марію Сергіївну

З 3-А класу до 4-А класу

1. Аспідова Павла Олексійовича

2. Авербах Валерію Сергіївну

3. Агакішеєву Лейлу Сулеман кизи

4. Бабіч Марію Максимівну

5. Божка Олександра Сергійовича

6. Внукову Дар’ю Максимівну

7. Галенка Михайла Віталійовича

8. Грищенко Єву Дмитрівну

9. Дегтяря Олексія Вікторовича

10. Дончака Дмитра Юрійовича

11. Закірова Дениса Сергійовича

12. Казаріна Івана Руслановича

13. Козлову Софію Андріївну

14. Кузнєцову Анну Дмитрівну

15. Медведєва Дениса Максимовича

16. Медведєва Микиту Максимовича

17. Мешу Михайла Валерійовича

18. Мещерякову Надію Михайлівну

19. Муху Єгора Глібовича

20. Мухіну Уляну Вячеславівну

21. Піддубну Валерію Вадимівну

22. Пріхно Максима Дмитровича

23. Радюк Марію Володимирівну

24. Рижкову Вероніку Олександрівну

25. Руденка Євгена Дмитровича

26. Сагайдака Євгена Сергійовича

27. Суркова Станіслава Євгеновича

28. Тесленко Дар’ю Сергіївну

29. Шиян Дмитра Денисовича

30. Шихова Іллю Андрійовича

З 3-Б класу до 4-Б класу

1. Аруссона Яна Дмитровича

2. Василенко Єлизавету Дмитрівну

3. Верховенко Єлизавету Сергіївну

4. Волкову Аліну Олегівну

5. Глаголєва Ігоря Володимировича

6. Гончаренко Анну Костянтинівну

7. Грінченка Богдана Олександровича

8. Девяткіна Кирила Олександровича

9. Єлізарову Вікторію Олексіївну

10. Жорник Софію Олександрівну

11. Калінчук Вероніку Ігорівну

12. Кононенко Олександру Ярославівну

13. Кошелеву Анастасію Артемівну

14. Крячка Максима Костянтиновича

15. Лаврова Володимира Васильовича

16. Мадуеке Джастіна Макдональдовича

17. Матвієнка Кирила Сергійовича

18. Моніч Софію Сергіївну

19. Мотькіна Дениса Андрійовича

20. Мотькіна Микиту Андрійовича

21. Наконечного Яна Ярославовича

22. Перепелицю Анастасію Кирилівну

23. Петрик Емілію Едуардівну

24. Покусай Іллю Богдановича

25. Саід Анжеліну Джавідівну

26. Солонця Єлисея Олексійовича

27. Тарасюк Анну Олександрівну

28. Торяника Михайла Дмитровича

29. Урсой Івана Юрійовича

30. Щукіну Алісію Борисівну

3. СЛУХАЛИ:

Нікуліну Ф.Ю., заступника директора школи з навчально-виховної роботи, про закінчення 2015/2016 навчального року та переведення учнів 5-8-х, 10-х класів до наступних класів.

ПОСТАНОВИЛИ:

3.1. Згідно з Порядком переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 14.07.2015 № 762, враховуючи результати річного оцінювання, перевести до наступних класів таких учнів 5-8-х, 10-х класів:

З 5-А класу до 6-А класу

1. Азарова Олега Олеговича

2. Алхадар Алмустафу Алісу Аммарівну

3. Андрєєву Таїсію Андріївну

4. Аніщенко Дар’ю Андріївну

5. Ардашеву Анну Михайлівну

6. Арсентьєву Вікторію Сергіївну

7. Бабаєва Володимира Ігоровича

8. Близнюк Ірину Борисівну

9. Бурякіна Владислава Олександровича

10. Бережну Катерину Сергіївну

11. Василика Владислава Сергійовича

12. Дурмішяна Петра Артуровича

13. Калічаву Ліану Кобаївну

14. Кярімова Марата Алійовича

15. Колінька Єгора Максимовича

16. Кочієву Ольгу Ахсарбеківну

17. Кравцова Михайла Вячеславовича

18. Малихіна Андрія Валерійовича

19. Мінченко Алісу Михайлівну

20. Мяснікову Єву Валеріївну

21. Нікуліна Дениса Олександровича

22. Об’єздову Анастасію Володимирівну

23. Прокопенко Єлизавету Олександрівну

24. Скокова Олександра Станіславовича

25. Соколову Юлію Денисівну

26. Сутуліну Алісу Михайлівну

27. Тарабанова Тараса Сергійовича

28. Тарасюка Олексія Олексадровича

29. Шошину Дарину Миколаївну

30. Якименко Катерину Григорівну

З 5-Б класу до 6-Б класу

1. Агафонова Дениса Юрійовича

2. Абраменка Микиту Станіславовича

3. Білань Євгенію Ігорівну

4. Бабак Христину Владиславівну

5. Гамзатова Аскера Гамзатовича

6. Гмирака Михайла Дмитровича

7. Голуб Вероніку Юріївна

8. Горбалінського Данила Ігоровича

9. Єременка Андрія Віталійовича

10. Ісаєва Михайла Євгеновича

11. Звєрєву Поліну Віталіївну

12. Зарецького Марка Леонідовича

13. Кисиленко Дар’ю Денисівну

14. Кириченка Данила Владиславовича

15. Климова Олексія Володимировича

16. Ключнікова Кирила Олександровича

17. Клещову Марію Олександрівну

18. Краснікова Віктора Станіславовича

19. Лівсона Фелікса Дмитровича

20. Лисенко Анну Миколаївну

21. Лохматову Поліну В’ячеславівну

22. Маклюк Анну Дмитрівну

23. Мірошниченка Олександра Сергійовича

24. Петруленко Ірину Володимирівну

25. Петрика Микиту Едуардовича

26. Середу Аліну Олексіївну

27. Третьякову Валерію Андріївну

28. Тіріко Ніколе

29. Чаркіна Марка Олександровича

30. Щирого Данилу Миколайовича

З 5-В класу до 6-В класу

1. Аветисяна Давита Єдіковича

2. Андрєєву Марію Андріївну

3. Беспалого Романа Олександровича

4. Василенко Ірину Володимирівну

5. Волчкова Володимира Юрійовича

6. Губарєву Поліну Сергіївну

7. Гутнєва Олександра Олександровича

8. Згуровського Марата Вікторовича

9. Іванникову Кіру Олександрівну

10. Квеселаву Георгія Нодаровича

11. Козлова Іллю Олександровича

12. Кіріченка Івана Івановича

13. Кашубу Владислава Андрійовича

14. Криволапова Платона Максимовича

15. Лаврова Івана Васильовича

16. Левченко Анастасію Михайлівну

17. Лацюженко Олексія Сергійовича

18. Линика Даніла Вікторовича

19. Муса Тимофія Сергійовича

20. Моніч Поліну Сергіївну

21. Нестерова Германа Олеговича

22. Нікітенко Тетяну Романівну

23. Пономарьова Віктора Олександровича

24. Ряболус Євгенію Віталіївну

25. Солонця Данила Олексійовича

26. Созоника Арсенія Андрійовича

27. Статичнюк Анастасію Романівну

28. Шаргорода Дениса Олексійовича

29. Юнга Нікіту Романовича

З 6-А класу до 7-А класу

1. Абраамян Нварт Арменівну

36. Арабова Пилипа Олексійовича

37. Бегунця Олега Арменовича

38. Глущенко Ірину Дмитрівну

39. Гончаренка Назарія Костянтиновича

40. Григоренка Віталія Олексійовича

41. Губарєву Єлизавету Вячеславівну

42. Дем’янченка Марка Євгенійовича

43. Добрякову Поліну Андріївну

44. Єлагіну Алєсю Олексіївну

45. Іванникова Ростислава Олександровича

46. Какабадзе Георгія Автанділовича

47. Круковського Михайла Олександровича

48. Куренкова Володимира Сергійовича

49. Лавриненка Єгора Руслановича

50. Лебединець Софію Олексіївну

51. Маслову Варвару Михайлівну

52. Медведкову Анастасію Павлівну

53. Новікова Павла Костянтиновича

54. Редькіна Тимура Майрудіновича

55. Розіт Іллю Андрійовича

56. Скуріхіну Марію Олександрівну

57. Спесивого Микиту Олександровича

58. Стадника Степана Петровича

59. Сягла Ярослава Ігоровича

60. Тарасова Івана Олександровича

61. Тітович Марію Валеріївну

62. Фаркаш Марію Володимирівну

63. Чупиря Олексія Юрійовича

64. Шевченко Дар’ю Юріївну

65. Шенгелія Тимура Муртазовича

66. Щукіну Єлизавету Борисівну

67. Ященко Єлизавету Михайлівну

З 6-Б класу до 7-Б класу

1. Архипович Анастасію Павлівну

2. Білу Софію Костянтинівну

3. Безпалова Владислава Володимировича

4. Бенду Анастасію Валентинівну

5. Бичкова Владислава Олександровича

6. Васильченка Олександра Михайловича

7. Віннікова Руслана Сергійовича

8. Галайко Маргариту Костянтинівну

9. Горшенєва Максима Андрійовича

10. Гусак Яну Андріївну

11. Данилюка Владислава Сергійовича

12. Дигала Владислава Олександровича

13. Добриднєва Іллю Юрійовича

14. Звягінцеву Анастасію Віталіївну

15. Іваницького Владислава Юрійовича

16. Ковальську Валерію Вікторівну

17. Косінову Анастасію Сергіївну

18. Крячка Володимира Андрійовича

19. Лісного Іллю Альбертовича

20. Лучникова Данила Романовича

21. Маслій Дар’ю Романівну

22. Маріненка Семена Олександровича

23. Мещерякову Марину Олександрівну

24. Ноздрачова Архіпа В’ячеславовича

25. Новікову Євгенію Валеріївну

26. Осауленко Вероніку Олександрівну

27. Початовського Антона Дмитровича

28. Седякіна Олександра Артемовича

29. Сіліна Максима Олександровича

30. Ушакову Владиславу Андріївну

31. Чабанова Андрія Євгеновича

32. Щербакову Марію Олександрівну

З 7-А класу до 8-А класу

1. Асланович Альону Андріївну

2. Бельчинську Катерину Юріївну

3. Бей Марію Валеріївну

4. Волобуєву Анастасію Олександрівну

5. Гуляєва Олега Суреновича

6. Головіна Олексія Владиславовича

7. Грайворонську Марію Володимирівну

8. Дабагян Анну Олександрівну

9. Дегтярьова Артема Олеговича

10. Денисенка Дениса Романовича

11. Іващенко Альону Віталіївну

12. Жихарєву Єлизавету Олексіївну

13. Кочана Данила Юрійовича

14. Кравченко Олесю Олександрівну

15. Маначинського Олександра Олександровича

16. Мельник Дар’ю Сергіївну

17. Манжос Юлію Ігорівну

18. Мержевицького Богдана Євгеновича

19. Нєсова Георгія Олександровича

20. Ніколаєва Ростислава Тимофійовича

21. Омельніцького Андрія Миколайовича

22. Проніна Максима Олександровича

23. Розіт Поліну Андріївну

24. Сємєрову Катерину Вікторівну

25. Стисіну Ніку Аркадіївну

26. Строєнко Олександру Максимівну

27. Суркова Владислава Євгеновича

28. Токаря Владислава Віталійовича

29. Ульянова Кирила Юрійовича

30. Харебова Максима Феліксовича

31. Чалого Ярослава Віталійовича

32. Шмітько Дар’ю Віталіївну

З 7-Б класу до 8-Б класу

1. Аруссон Анну Дмитрівну

2. Бабіч Поліну Прохорівну

3. Барашкова Владислава Сергійовича

4. Баранову Вікторію Геннадіївну

5. Богдановича Івана Сергійовича

6. Богомолову Єлизавету Максимівну

7. Бровка Михайла Віталійовича

8. Волотку Алєсю Володимирівну

9. Гамзатову Аміну Гамзатівну

10. Гребченко Софію Максимівну

11. Дишеля Микиту Євгеновича

12. Іванько Тетяну Андріївну

13. Ішанкулиєва Ихласа Чаримухамметовича

14. Кравченко Софію Юріївну

15. Лазаренко Анну Валеріївну

16. Маслєнкова Дмитра Анатолійовича

17. Міщенка Андрія Юрійовича

18. Ніколова Тимофія Павловича

19. Олексіїва Семена Олександровича

20. Постникова Івана Олеговича

21. Росянка Сергія Ілліча

22. Сідлярука Єгора Сергійовича

23. Спольніка Богдана Вікторовича

24. Ткаченка Олександра Віталійовича

25. Тонку Валерію Олександрівну

26. Трофименко Інгу Володимирівну

27. Тризну Катерину Олександрівну

28. Фоменка Олександра Вадимовича

29. Свідло Софію Петрівну

30. Чеботарьову Марину Русланівну

31. Шаповалова Святослава Олеговича

З 8-А класу до 9-А класу

1. Апанасюка Федора Миколайовича

2. Бабаяна Арсена Гарніковича

3. Бадалова Руслана Руслановича

4. Бєсову Анну Олексіївну

5. Бороденка В’ячеслава Михайловича

6. Волобуєва Володимира Олександровича

7. Голікову Владиславу Павлівну

8. Грибовську Віолету Андріївну

9. Доценка Лева Сергійовича

10. Єнч Оскара Андрійовича

11. Єфремочкіну Анастасію Віталіївну

12. Жукова Ярослава Вадимовича

13. Закревську Юлію Владиславівну

14. Іващенко Анжелу Едуардівну

15. Калмикову Катерину Андріївну

16. Кардаш Марію Миколаївну

17. Ковалівського Олександра Сергійовича

18. Кузьміну Мілу Сергіївну

19. Кушнір Єву Євгенівну

20. Новосьолова Михайла Івановича

21. Олешка Артура Андріановича

22. Рувінська Софія Ігорівна

23. Самойлова Максима Андрійовича

24. Семисошенка Костянтина Сергійовича

25. Соколова В’ячеслава Валерійовича

26. Сірого Дениса Віталійовича

27. Червенка Івана Володимировича

28. Яранцева Дениса Всеволодовича

З 8-Б класу до 9-Б класу

1. Бритвенка Еммануїла Сергійовича

2. Воробйову Катерину Володимирівну

3. Горбатенко Марію Святославівну

4. Данильченка Максима Станіславовича

5. Євсєєва Даніїла Вікторовича

6. Єфіменка Іллю Сергійовича

7. Запорожець Дар’ю Олегівну

8. Іщенка Михайла Дмитровича

9. Каменева Даніїла Владиславовича

10. Клименка Іллю Вадимовича

11. Котляр Єлизавету Максимівну

12. Кострову Катерину Олексіївну

13. Куцанян Цовінар Акопівну

14. Куценка Станіслава Олександровиа

15. Ламанову Дар’ю Іванівну

16. Літовку Віру Сергіївну

17. Мушенка Марка Євгеновича

18. Маслова Станіслава Михайловича

19. Маца Івана Вадимовича

20. Мігріну Анну Максимівну

21. Пироженко Анастасію Юріївну

22. Пономарьову Ольгу Владиславівну

23. Поясника Олексія Сергійовича

24. Супруна Павла Олександровича

25. Сідоркіна Максима Олексійовича

26. Тульгук Анастасію Володимирівну

27. Шабанова Сергія Сергійовича

28. Якуніну Соф’ю Володимирівну

З 10-А класу до 11-А класу

1. Абраамяна Карена Арменовича

2. Барабаша Данилу Станіславовича

3. Бубирьова Єгора Андрійовича

4. Гендліну Марію Дмитрівну

5. Гітінова Гаджи Османовича

6. Герасимову Олену Сергіївну

7. Головка Іллю Сергійовича

8. Гончарова Дмитра Ігоровича

9. Глазунову Аліну Сергіївну

10. Гребельного Дмитра Владиславовича

11. Гуліду Олега Олеговича

12. Гусейнову Айнур Гадир кизи

13. Дерев’янко Оксану Олександрівну

14. Загорського Олексія Андрійовича

15. Козловського Іллю Валерійовича

16. Колосар Василину Костянтинівну

17. Кондрашову Мілену Сергіївну

18. Кривоспицького Даніїла Володимировича

19. Логвиненка Дмитра Яновича

20. Ломідзе Сьюзен Георгіївна

21. Мартіашвілі Інгу Піраніївну

22. Михайлову Анастасію Ігорівну

23. Немірчого Станіслава Дмитровича

24. Нєсову Дар’ю Олександрівну

25. Полешко Анастасію Вадимівну

26. Полякову Ксенію Олександрівну

27. Рубіна Аркадія Олександровича

28. Стародубцеву Анну Борисівну

29. Тищенко Анастасія Абделіллахівну

30. Храброва Юрія Вадимовича

31. Шевелєва Всеволода Володимировича

4. СЛУХАЛИ:

Директора школи Черненка Ю. В., який повідомив, що учениця 10-А класу Полякова Ксенія Олександрівна за результатами семестрового та річного оцінювання має досягнення у навчанні 10-12 балів із усіх предметів навчального плану та є претендентом на нагородження золотою медаллю «За високі успіхи в навчанні».

ПОСТАНОВИЛИ:

4.1. Згідно з Положенням про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні», затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 17.03.2015 № 306, враховуючи високі досягнення (10-12 балів) у навчанні за підсумками семестрового та річного оцінювання з усіх предметів навчального плану 10-А класу в 2015/2016 навчальному році, визначити як претендента на нагородження золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» ученицю 10-А класу Полякову Ксенію Олександрівну.

5. СЛУХАЛИ:

Директора школи Черненка Ю. В., який повідомив про результати оцінювання навчальних досягнень, результати державної підсумкової атестації учнів 11-х класів у 2015/2016 навчальному році.

ПОСТАНОВИЛИ:

5.1. Згідно з Порядком переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 14.07.2015 № 762, враховуючи результати оцінювання навчальних досягнень, результати державної підсумкової атестації учнів 11-го класу в 2015/2016 навчальному році, вважати такими, що закінчили 11 класів та видати атестати про повну загальну середню освіту учням 11-А класу:

1. Абхазова Юрію Васильовичу

2. Арістарховій Анастасії Костянтинівні

3. Басовій Вікторії Сергіївні

4. Данько Анастасії Дмитрівні

5. Зайцеву Тихону Павловичу

6. Закірову Максиму Сергійовичу

7. Закорі Юлії Олександрівні

8. Касвіновій Валерії Сергіївні

9. Ковтуну Іллі Ігоровичу

10. Костюк Анастасії Ігорівні

11. Куцаняну Андраніку Акоповичу

12. Лебедєвій Анні Юріївні

13. Майченко Тетяні Петрівні

14. Мотькіну Максиму Андрійовичу

15. Мощенко Юлії Геннадіївні

16. Нечволоду Владиславу Олексійовичу

17. Нуссу Артему Олександровичу

18. Плутенку Валентину Юрійовичу

19. Погорєловій Надії Володимирівні

20. Подвальному Євгенію Сергійовичу

21. Прокопенко Алісі Ігорівні

22. Резнік Олександрі Андріївні

23. Рудому В’ячеславу Анатолійовичу

24. Самойлову Святославу Ігоровичу

25. Слюсарєву Ігору Вадимовичу

26. Чумаченко Луїзі Володимирівні

27. Шамаєву Миколі Вячеславовичу

28. Юруслановій Яні Валеріївні

Голова педради Ю.В.Черненко

Секретар педради Т.К. Павличенко

Кiлькiсть переглядiв: 54