2013/2014 навчальний рік

Районний методичний діалог учителів правознавства, української мови та літератури на тему «Реалізація міжпредметних проектів при вивченні української літератури та правознавства в старших класах».
Захід проводили: Кошовий І.В, Колєсніков А.А.

/Files/images/metodichna_robota/Рисунок14.jpg
«Впровадження міжпредметних зв’язків у навчально-виховний процес» ‑ виступ Кошового І.В.

/Files/images/metodichna_robota/Рисунок15.jpg
«Реалізація міжпредметних проектів на уроках правознавства та української літератури» ‑ виступ Колєснікова А.А.

Відкритий урок з історії України у 8-А класі за темою: «Початок розколу України» вчителя Колєснікова Артема Артуровича, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя

/Files/images/metodichna_robota/Рисунок17.jpg/Files/images/metodichna_robota/Рисунок16.jpg

Захід проводили: Кошовий І.В, Колєсніков А.А.

/Files/images/metodichna_robota/Рисунок18.jpg

/Files/images/metodichna_robota/Рисунок19.jpg

Відкритий урок з англійської мови у 1-Б класі за темою: «Topic. My Favourite Season» вчителя Зеленської Світлани Володимирівни, спеціаліста вищої категорії

/Files/images/metodichna_robota/Рисунок20.jpg/Files/images/metodichna_robota/Рисунок21.jpg