29 жовтня 2011 о 15-00 в актовому залі ХНУ ім. В.Н. Каразіна відбувся урочистий вечір з нагоди 75-річчя школи:

/Files/images/75_rokv/1.jpg/Files/images/75_rokv/3.jpg/Files/images/75_rokv/4.jpg

На урочистостях були присутні почесні гості:

Харківський міський голова Геннадій Кернес
/Files/images/75_rokv/5.jpg

народний депутат України Валерій Писаренко
/Files/images/75_rokv/6.jpg

ректор ХНУ ім. Каразіна, Почесний громадянин м.Харкова Віль Бакіров
/Files/images/75_rokv/7.jpg

дворазовий Олімпійський чемпіон Юрій Поярков
/Files/images/75_rokv/8.jpg

і голова адміністрації Дзержинського району Володимир Котковський.

«Такі ювілеї не проходять безслідно. Я вірю, що на сторіччя вашої школи нове покоління харків'ян влаштує не менше теплу і урочисту зустріч випускників. Любити школу - це не просто слова. Шкільні роки - вони найкращі, вони чудові. Ви тоді познайомилися, разом росли, домагалися результатів. Серед ваших випускників - заслужені люди: почесні громадяни міста Харкова, спортсмени, генеральні конструктори космічних систем управління, люди, які виробляли бронетехніку, і ті, хто працює у сфері управління державою. Основа цього всього закладалася в стінах школи. Харків займає перші місця в освіті в нашій країні. Це заслуга вчителів, які заснували таку школу, - школу новаторів освіти. Щиро бажаю всім вчителям, ветеранам школи здоров'я, щастя і благополуччя. Вам є чим і ким пишатися. Спасибі за те, що ви робите. Зі святом! »- Зазначив Геннадій Кернес. Під час урочистостей Геннадій Кернес вручив почесну грамоту виконавчого комітету Харківської міської ради педагогічному колективу школи та подяки Харківського міського голови - вчителям школи Борисенко В.В., Кострикін С.В., Усовой Т.В. Також Геннадій Кернес і Валерій Писаренко подарували школі мультимедійний проектор і багатофункціональний пристрій.

Напередодні ювілею школа отримала численні привітання від своїх випускників зі словами щирої вдячності, подяки та поваги до тих людей, які не тільки давали їм знання, а й виховували кращі людські якості. Серед них - привітання від Акімової Ірини Михайлівни, випускниці школи 1977:

У святковій концертній програмі взяли участь шкільний хор:
/Files/images/75_rokv/9.jpg

вокальний ансамбль школи «Натхнення»:
/Files/images/75_rokv/10.jpg

танцювально-спортивний клуб «Кураж»
/Files/images/75_rokv/11.jpg

ансамбль скрипалів «Крещендо» (ХНУРЕ):
/Files/images/75_rokv/12.jpg

танцювальний ансамбль «Джорджія»:
/Files/images/75_rokv/13.jpg

випускниця школи 1965, заслужена артистка України Олена Соболєва: