Про затвердження нової редакції
Концепції профільного навчання у старшій школі

Наказ МОН № 854 від 11.09.09 року

Станом на 04.09.2020 в школі функціонують 4 класи з вивченням предметів на профільному рівні:

Клас Кількість учнів (станом на 04.09.2020) Профільний предмет Мова навчання
10-А 30 Математика Російська
10-Б 34 Інформатика Російська
11-А 20 Інформатика Російська
11-Б 23 Інформатика Російська

Інформація про результативність організації навчання
профільним предметам в 10-11-х класах
ХЗОШ №131 у 2019/2020 навчальному році

Клас Профільний предмет ПІБ, категорія та педагогічне звання вчителів, що викладають профільні предмети Результативність участі у Всеукраїнських учнівських олімпіадах Результативність участі у конкурсах турнірах тощо Інша інформація
10-А Інформатика Найдьонова Д.Р., спеціаліст (І семестр) Прокопенко Н.А., спеціаліст І категорії (І семестр, грудень) Цехмістро Р.І., спеціаліст, кандидат фізико-математичних наук ІІ (районний) етап: інформаційні технології – 1 призер Турнір юних математиків Районний етап 3 місце Турнір юних фізиків Районний етап 3 місце Турнір юних хіміків Районний етап 3 місце Турнір юних біологів Районний етап 1 місце Міжнароднийконкурсз інформатики та комп'ютерної вправності «Бобер» (участь, результати не оприлюднено)
10-Б Інформатика Овчаренко К.С., спеціаліст (І семестр) Кучков С.А., спеціаліст вищої категорії - - Міжнароднийконкурсз інформатики та комп'ютерної вправності «Бобер» (участь, результати не оприлюднено)
11-А Інформатика Старченко Л.М., спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист ІІ (районний) етап: інформатика – 3 призери інформаційні технології – 3 призери математика – 1 призер Турнір юних математиків Районний етап 3 місце Турнір юних фізиків Районний етап 3 місце Турнір юних хіміків Районний етап 3 місце Турнір юних біологів Районний етап 1 місце Міжнароднийконкурсз інформатики та комп'ютерної вправності «Бобер» (участь, результати не оприлюднено)
11-Б Інформатика Ставицький С.Б., спеціаліст ІІ (районний) етап: інформатика – 2 призери Турнір юних математиків Районний етап 3 місце Турнір юних фізиків Районний етап 3 місце Турнір юних хіміків Районний етап 3 місце Турнір юних біологів Районний етап 1 місце Міжнароднийконкурсз інформатики та комп'ютерної вправності «Бобер» (участь, результати не оприлюднено)