Досягнення учнів за 2018/2019 навчальний рік

Всеукраїнські учнівські олімпіади
ІІ етап (районний)

Предмет П.І.Б. учня Клас Місце Вчитель
Українська мова, література 1. Фаркаш Марія Володимирівна 9-А 3 Кошовий І. В.
Російська мова, література 1. Хрипкова Катерина Володимирівна 10-Б 3 Авдєєва І.О.
2. Пронін Максим Олександрович 10-А 3 Авдєєва І.О.
3. Гуркіна Ольга Михайлівна 10-Б 3 Нікуліна Ф.Ю.
Англійська мова 1. Фаркаш Марія Володимирівна 9-А 3 Кострикіна С.В.
2. Булижкіна Олександра Олексіївна 11-А 3 Кравченко В.А.
Історія 1. Куренков Володимир Сергійович 9-А 3 Колєсніков А.А.
2. Маначинський Олександр Олександрович 10-А 3 Колєсніков А.А.
Географія 1. Фаркаш Марія Володимирівна 9-А 2 Саморядова Ю.М
2. Маначинський Олександр Олександрович 10-А 3 Саморядова Ю.М
Фізика 1.Кисельов Олександр Іванович 7-А 2 Кузнецова О.О.
2. Куренков Володимир Сергійович 9-А 3 Кузнецова О.О.
Хімія 1. Дегтярьов Артем Олегович 10-А 3 Пашкіна І.В.
2. Ященко Єлизавета Михайлівна 9-А 3 Пашкіна І.В.
3. Куренков Володимир Сергійович 9-А 3 Пашкіна І.В.
Біологія 1. Куренков Володимир Сергійович 9-А 3 Закірова С.В.
2. Бєльчинська Катерина Юріївна 10-А 3 Закірова С.В.
3. Хрипкова Катерина Володимирівна 10-Б 2 Закірова С.В.
4. Дегтярьов Артем Олегович 10-А 2 Закірова С.В.
5. Гамзатова Аміна Гамзатівна 10-Б 2 Закірова С.В.
6. Ламанова Дар’я Іванівна 11-Б 2 Закірова С.В.
Інформатика 1. Єременко Андрій Віталійович 8-Б 3 Кучков С.А.
2. Єлфімов Кирило Володимирович 10-Б 2 Ставицький С.Б.
3. Бровко Михайло Віталійович 10-Б 2 Ставицький С.Б.
4. Омельніцький Андрій Миколайович 10-А 3 Старченко Л.М.
5. Ульянов Кирило Юрійович 10-А 3 Старченко Л.М.
6. Іщенко Михайло Дмитрович 11-Б 3 Прокопенко Н.А.
Інформаційні технології 1. Прокопенко Єлизавета Олександрівна 8-А 2 Прокопенко Н.А.
2. Гончаренко Назарій Костянтинович 9-А 3 Прокопенко Н.А.
3. Куренков Володимир Сергійович 9-Б 3 Прокопенко Н.А.
4. Семисошенко Костянтин Сергійович 11-А 3 Прокопенко Н.А.
5. Куценко Станіслав Олександрович 11-Б 2 Прокопенко Н.А.
6. Іщенко Михайло Дмитрович 11-Б 3 Прокопенко Н.А.
Трудове навчання 1. Косінова Анастасія Сергіївна 9-Б 3 Івлєва В.М.
2. Третьякова Валерія Андріївна 8-Б 3 Івлєва В.М.
3. Петруленко Ірина Володимирівна 8-Б 3 Івлєва В.М.
4. Корабельська Мар’яна Миколаївна 7-А 3 Івлєва В.М.
5. Козлова Софія Андріївна 6-А 3 Івлєва В.М.
Всього 38, в т.ч. ІІ – 10; ІІІ –28

/Files/images/portfolo_2019/Слайд8.JPG /Files/images/portfolo_2019/Слайд9.JPG

/Files/images/portfolo_2019/Слайд10.JPG /Files/images/portfolo_2019/Слайд11.JPG

/Files/images/portfolo_2019/Слайд12.JPG /Files/images/portfolo_2019/Слайд13.JPG


Спортивні досягнення

/Files/images/portfolo_2019/Слайд32.JPG /Files/images/portfolo_2019/Слайд33.JPG

/Files/images/portfolo_2019/Слайд36.JPG /Files/images/portfolo_2019/Слайд37.JPG

/Files/images/portfolo_2019/Слайд38.JPG /Files/images/portfolo_2019/Слайд39.JPG

/Files/images/portfolo_2019/Слайд40.JPG /Files/images/portfolo_2019/Слайд41.JPG

/Files/images/portfolo_2019/Слайд42.JPG /Files/images/portfolo_2019/Слайд43.JPG

/Files/images/portfolo_2019/Слайд44.JPG /Files/images/portfolo_2019/Слайд45.JPG


Творчі досягнення

/Files/images/portfolo_2019/Портфоліо 2019.jpg /Files/images/portfolo_2019/Слайд24.JPG

/Files/images/portfolo_2019/Слайд26.JPG /Files/images/portfolo_2019/Слайд27.JPG

/Files/images/portfolo_2019/Слайд28.JPG /Files/images/portfolo_2019/Слайд29.JPG

Портфоліо школи за 2018/2019 н.р.

Кiлькiсть переглядiв: 171